Колонки 2.1 M-700U Black + ДУ
Колонки MICROLAB 2.1 M-700U Black + ДУ
Акустична система має вбудований FM радіоприймач в якості додаткової опції і може бути використана як самостійний джерело звуку. На лицьовій панелі сабвуфера розташований додатковий інтерфейс USB для підключення зовнішнього носія пам'яті. Акустична система самостійно розпізнає і відтворює аудіофайли, розміщені на носії пам'яті.
Також на передній панелі сабвуфера знаходиться слот для такого носія пам'яті як SDcard. Акустична система самостійно розпізнає і відтворює аудіофайли, розміщені на носії пам'яті. Завдяки додатковим можливостям, акустична система microlab M700U з простих колонок для комп'ютера перетворюється в повноцінний мультимедійний центр. Стильні компактні колонки, пластиковий корпус. Широкосмугові сателіти розміром 2,5 дюйма закриває тканинна акустична решітка.
Сабвуфер типу фазоинвертор, з виходом на бічну панель, виконаний з МДФ. На передній панелі - регулятор гучності і кілька вхідних інтерфейсів для підключення різних носіїв інформації (USB- і SD), 3,5-мм роз'єм і 2RCA, слот для карт SD, а також налаштування для вбудованого FM-радіо.
Колонки M 700U однаково ефективно відтворюють як нижні, так і верхні частоти. Технології, що використовуються Microlab Bass Reflex Speaker System робить звучання глибоким і насищенним.Оні ідеально підходять для прослуховування музики будь-яких стилів і жанрів, просмтра кінофільмів і ігор. Систему можна підключити до таких мультимедійних пристроїв як TV, CD/DVD, MP3/MP4 плеєр або мобільний телефон.
Характеристики:
- Вихідна потужність: 46 Вт.
- Розподіл потужності: 2 х 14 + 18 Вт.
- Частотна характеристика: 35 - 20 000 Гц.
- Співвідношення сигнал/шум: 75 дБ.
- Поділ каналів: 45 дБ.
- Мембрана ВЧ динаміка: 2,5".
- Номінальна потужність ВЧ динаміка: 14 Вт.
- Мембрана НЧ динаміка: 5".
- Номінальна потужність НЧ динаміка: 18 Вт.
- Колір: чорний.
- Вхід/вихід: 2RCA, 3,5 мм, USB /RCA.
- Габарити (сателіти): 90 x 75 x 180 мм.
- Габарити (сабвуфер): 165 х 290 х 240 мм.
- Маса нетто виробу: 4,4 кг.
- Гарантія: 12 місяців.
| Рейтинг потужності : | 31-60 Вт |
| Категорія : | Акустичний комплект |
| Формат акустики: | 2.1 |
| Матеріал корпуса: | Дерево/MDF |
| Живлення: | Від мережі |
| Колір: | Чорний |
| Чутливість: | 75 дБ |
| Місце встановлення: | Настільна / полична |
| Застосування: | Для дому, Для фонового звуку, Для комп'ютера, Для студії |
| Інтерфейси: | 3.5 мм (Mini-Jack), FM тюнер, RCA, SD роз'єм, USB, Пульт ДУ |
| Мін. частота відтворення: | 40 - 54,9 Гц |
| Макс. частота відтворення: | 18 - 19,9 кГц |
| Гарантія: | 1 рік |
| Вага: | >3 кг |
- Microlabдо порівняння у списку порівняння
3 699грн В наявності - Microlabдо порівняння у списку порівняння
599грн В наявності - Microlabдо порівняння у списку порівняння
1 369грн В наявності - Microlabдо порівняння у списку порівняння
2 599грн В наявності - Microlabдо порівняння у списку порівняння
849грн В наявності
- Pioneerдо порівняння у списку порівняння
51 034грн В наявності - JBLдо порівняння у списку порівняння
4 399грн В наявності - Music Hallдо порівняння у списку порівняння
26 580грн Під замовлення
ТОП-категорії:
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END Yamaha
- Акустичний комплект для домашнього озвучування приміщень
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END Sonus Faber
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END для комп'ютера
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END Magnat
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END для будинку
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END B & W
- Акустика для дома
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END Jamo
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END Klipsch



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)










































