Сабвуфер KU36
Сабвуфер KU36
Сабвуфер KU36 рекомендується використовувати з підсилювачами KA1-1, KA3-3, KA7-7, KA10-10, які мають спеціальні оптимізовані пресети для всіх комбінацій KU36 з зазначеними вище серіями сателітів KU36 складається з 6 "длинноходная неодимового вуфера (1,5" подвійна котушка) в поєднанні з 2 * 6 "пасивними випромінювачами. Апарат розроблений для максимальної лінійності АЧХ і мінімального залишкового шуму.
Подвійна котушка і спеціальні пресети підсилювачів дозволяють отримати коректну НЧ моно-суму. Всепогодній волого і пилозахисний антикорозійний корпус KU36 повністю зроблений з стали, що забезпечує захист сабвуфера в різних важких кліматичних умовах при вуличній експлуатації.
Харaктеристики:
- потужність: 2 х 80Вт;
- звуковий тиск: 115дБ (121дБ в піку);
- динаміки: 1 x 6 "(Neodymium), 2 x 6" (пасивні);
- опір: 2 х 4 Ом;
- корпус: алюміній;
- частота: 45 Гц - 300 KГц;
- розміри: 50.7см x 17.5см x 10.6см;
- вага: 6,4кг;
- колір: чорний, білий.
| Країна виробник: | Італія |
| Динаміки (конфігурація) : | 1 x 6" |
| Рейтинг потужності : | 101-200 Вт |
| Категорія : | Пасивний сабвуфер |
| Матеріал корпуса: | Алюмінієвий корпус |
| Кількість смуг : | 1-смугова |
| Живлення: | Від мережі |
| Колір: | Чорний |
| Форма корпусу: | Прямокутна |
| Чутливість: | 115 дБ |
| Місце встановлення: | Підлогова |
| Застосування: | Для дому, Для дискотеки, Для фонового звуку |
| Мін. частота відтворення: | 40 - 54,9 Гц |
| Макс. частота відтворення: | до 18 кГц |
| Площа озвучування: | Великі приміщення |
| Гарантія: | 1 рік |
| Вага: | >10 кг |
AllAudioдо порівняння у списку порівняння1 516грн В наявності
-36%
Bespecoдо порівняння у списку порівняння1 637грн1 046грнВ наявності
-20%Clarityдо порівняння у списку порівняння475грн380грнВ наявності- Athleticдо порівняння у списку порівняння
1 480грн В наявності
-
16.10.2025
Сабвуфер це акустична система, яка відтворює найнижчі частоти та додає глибини будь-якому звучанню. Він підсилює бас і створює повне відчуття присутності музики або ефектів у кіно. У каталозі LuxPRO представлені активні й пасивні сабвуфери для домашнього прослуховування, студій звукозапису та концертних майданчиків. Вибирайте моделі від провідних брендів JBL, Yamaha, Behringer, Polk Audio, Wharfedale. Замовляйте потужні сабвуфери з гарантією якості та доставкою по всій Україні.
-
30.06.2025
LuxPRO пропонує комплексні звукові рішення для будь-яких просторів - від ресторану до театру. Ми створюємо системи, які не просто звучать, а формують атмосферу, керують емоціями й залишають враження. Понад 1000 реалізованих проєктів і офіційне обладнання топових брендів. Ми ваша гарантія якості.
-
21.10.2022
Системи фонового звуку, як і системи оповіщення, останнім часом набули стрімкого поширення. Погодьтесь, зараз навіть біля мобільної кав'ярні ми можемо чути приємну музику і цим само умовно відгороджуємось від ранкового натовпу, що стрімголов поспішає зайнятись своєю щоденною рутинною роботою. І справа тут не в каві. Справа в звуковому оформленні.
ТОП-категорії:
- Сабвуфери з фанери
- Сабвуфери Peecker Sound
- Сабвуфери Omnitronic
- Сабвуфери для дому
- Сабвуфери потужністю 401-600 Вт
- 2-смугові сабвуфери
- Сабвуфери для кінотеатру
- Підвісні сабвуфери
- Настольно / поличні сабвуфери
- Сабвуфери D.A.S.
- Сабвуфери NGS
- Сабвуфери MAG
- Сабвуфери вагою> 1 кг
- Сабвуфери BST
- Сабвуфери MACKIE
- Сабвуфери Yamaha
- Сабвуфери з RCA
- Настінні сабвуфери
- Активний сабвуфер Electro-Voice
- Всепогодні сабвуфери
- Сабвуфери Premiere acoustics
- Сабвуфери QSC
- Сабвуфери для вулиці
- Сабвуфери Tannoy
- Сабвуфери TURBOSOUND
- Сабвуфери для караоке
- Сабвуфери Genelec
- Сабвуфери з 6.35 мм (Jack)
- Сабвуфери FENDER
- 3-смугові сабвуфери
- Сабвуфери Phonic
- Сабвуфери з дерев'яним корпусом
- Сабвуфери для концертних майданчиків
- Сабвуфери для студії
- 8-смугові сабвуфери
- Сабвуфери American DJ
- Сабвуфери B & W
- Сабвуфери Kramer
- Сабвуфери FBT
- Сабвуфери з берези
- Сабвуфери потужністю 601-1000 Вт
- Сабвуфери для дискотеки
- Пасивні сабвуфери
- Вбудовувані сабвуфери
- Сабвуфери Martin Audio
- Сабвуфери GEMINI
- Сабвуфери AllAudio
- Сабвуфери LINE6
- Сабвуфери JB sound
- Сабвуфери в пластиковому корпусі
- Сабвуфери dB Technologies
- Квадратні сабвуфери
- Сабвуфери з дерева / MDF
- Сабвуфери Biema
- Сірі сабвуфери
- Сабвуфери з живленням від підсилювача
- Сабвуфери RCF
- Сабвуфери DYNACORD
- Сабвуфери AMC
- Сабвуфери для фонового звуку
- Сабвуфери L-Acoustics
- Сабвуфери JBL
- Стельові сабвуфери
- Сабвуфери KUSTOM
- Сабвуфери TOA
- Сабвуфери Soundking
- Сабвуфери City Sound
- Підлогові сабвуфери
- Сабвуфери Jamo
- 1-полосні сабвуфери
- Чорні сабвуфери
- Сабвуфери Studiomaster
- Сабвуфери з акумулятором
- Сабвуфери Electro-Voice
- Сабвуфери Pioneer
- Сабвуфери Peavey
- Автономні сабвуфери
- Білі сабвуфери
- Сабвуфери IBIZA
- Сабвуфери для оповіщення
- Сабвуфери Klipsch
- Коричневі сабвуфери
- Сабвуфери з Powercon
- Сабвуфери B52
- Сабвуфери Ohm
- Сабвуфери з АВС пластика
- Пасивний сабвуфер dB Technologies
- Сабвуфери для вечірок
- Сабвуфери потужністю 1001-1500 Вт
- Сабвуфери Alto Professional
- Сабвуфери Apart
- Сабвуфери з USB
- Сабвуфери з полістиролу
- Сабвуфери Behringer
- Сабвуфери LTC
- Сабвуфери BIG



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)








































.jpg)

