Сабвуфер VRS-118A
Сабвуфер HH Electronic VRS-118A
Активний сабвуфер HH Electronic VRS-118A з вбудованим підсилювачем потужності класу D, 1000W і активним кросовером. Особливості включають в себе змінну частоту кросовера, зміна фази, фільтрацію з високою роздільною здатністю.Харaктеристики:
- активний сабвуфер;
- потужність (RMS): 1000W;
- опір: 4 Ohm;
- підсилювач класу D;
- чутливість (1 Вт @ 1 м) 99 дБ;
- діапазон частот (-3dB): 35 - 250Hz;
- динамік: 18 "HH HE-5571;
- мax SPL: 123 dB;
- стакан для штатива 35 мм;
- габарити: 585 x 585 x 618 мм;
- вага: 36 кг.
| Динаміки (конфігурація) : | 1 x 18" |
| Рейтинг потужності : | 601-1000 Вт |
| Категорія : | Активний сабвуфер |
| Матеріал корпуса: | Дерево/MDF |
| Живлення: | Від мережі |
| Колір: | Чорний |
| Форма корпусу: | Квадратна |
| Чутливість: | 99 дБ |
| Місце встановлення: | Підлогова |
| Застосування: | Для дискотеки, Для фонового звуку |
| Макс. вхідний опір: | 4 Ом |
| Мін. частота відтворення: | 30 - 39,9 Гц |
| Макс. частота відтворення: | до 18 кГц |
| Площа озвучування: | Великі приміщення |
| Гарантія: | 1 рік |
| Вага: | >40 кг |
AllAudioдо порівняння у списку порівняння1 516грн В наявності
-36%
Bespecoдо порівняння у списку порівняння1 637грн1 046грнВ наявності
-40%Clarityдо порівняння у списку порівняння475грн285грнВ наявності- Athleticдо порівняння у списку порівняння
1 480грн В наявності
-
16.10.2025
Сабвуфер це акустична система, яка відтворює найнижчі частоти та додає глибини будь-якому звучанню. Він підсилює бас і створює повне відчуття присутності музики або ефектів у кіно. У каталозі LuxPRO представлені активні й пасивні сабвуфери для домашнього прослуховування, студій звукозапису та концертних майданчиків. Вибирайте моделі від провідних брендів JBL, Yamaha, Behringer, Polk Audio, Wharfedale. Замовляйте потужні сабвуфери з гарантією якості та доставкою по всій Україні.
-
30.06.2025
LuxPRO пропонує комплексні звукові рішення для будь-яких просторів - від ресторану до театру. Ми створюємо системи, які не просто звучать, а формують атмосферу, керують емоціями й залишають враження. Понад 1000 реалізованих проєктів і офіційне обладнання топових брендів. Ми ваша гарантія якості.
-
21.10.2022
Системи фонового звуку, як і системи оповіщення, останнім часом набули стрімкого поширення. Погодьтесь, зараз навіть біля мобільної кав'ярні ми можемо чути приємну музику і цим само умовно відгороджуємось від ранкового натовпу, що стрімголов поспішає зайнятись своєю щоденною рутинною роботою. І справа тут не в каві. Справа в звуковому оформленні.
ТОП-категорії:
- Сабвуфери для оповіщення
- 1-полосні сабвуфери
- Сабвуфери QSC
- Сабвуфери TURBOSOUND
- Дизайнерські сабвуфери
- Сабвуфери для студії
- Сабвуфери FENDER
- Сірі сабвуфери
- Сабвуфери Peecker Sound
- Сабвуфери DYNACORD
- Коричневі сабвуфери
- Сабвуфери Soundking
- Сабвуфери для концертних майданчиків
- Сабвуфери AllAudio
- Сабвуфери для дому
- Сабвуфери MACKIE
- Активний сабвуфер Electro-Voice
- Сабвуфери з берези
- Сабвуфери Behringer
- Трапецієподібні сабвуфери
- Сабвуфери L-Acoustics
- Сабвуфери Phonic
- Чорні сабвуфери
- Прямокутні сабвуфери
- Сабвуфери з USB
- Стельові сабвуфери
- Сабвуфери з АВС стали
- Сабвуфери GEMINI
- Сабвуфери Alto Professional
- Сабвуфери LINE6
- Сабвуфери JBL
- Настольно / поличні сабвуфери
- Сабвуфери D.A.S.
- Підвісні сабвуфери
- Сабвуфери LTC
- Сабвуфери в пластиковому корпусі
- Сабвуфери TOA
- Сабвуфери B & W
- Сабвуфери потужністю 201-400 Вт
- Сабвуфери Genelec
- Сабвуфери з дерева / MDF
- Сабвуфери з акумулятором
- Сабвуфери HECO
- Сабвуфери Kramer
- Сабвуфери з Powercon
- 8-смугові сабвуфери
- Сабвуфери для презентацій
- Сабвуфери для дискотеки
- Сабвуфери dB Technologies
- Настінні сабвуфери
- Вбудовувані сабвуфери
- Сабвуфери з АВС пластика
- Сабвуфери Ohm
- Сабвуфери NGS
- Автономні сабвуфери
- Сабвуфери Jamo
- Сабвуфери з полістиролу
- Пасивні сабвуфери
- Сабвуфери IBIZA
- Сабвуфери Studiomaster
- Сабвуфери FBT
- Сабвуфери для караоке
- 3-смугові сабвуфери
- Сабвуфери Apart
- Сабвуфери з живленням від мережі
- Всепогодні сабвуфери
- Сабвуфери для лаунжу
- Сабвуфери Omnitronic
- Квадратні сабвуфери
- Сабвуфери потужністю 1001-1500 Вт
- Сабвуфери American DJ
- Сабвуфери DAP Audio
- Сабвуфери для вечірок
- Сабвуфери Biema
- Активні сабвуфери
- Сабвуфери MAG
- Сабвуфери BIG
- Сабвуфери PreSonus
- Сабвуфери потужністю 601-1000 Вт
- Сабвуфери з дерев'яним корпусом
- Сабвуфери потужністю 1500 Вт і більше
- Сабвуфери з фанери
- Сабвуфери B52
- Сабвуфери вагою> 1 кг
- Сабвуфери Peavey
- Білі сабвуфери
- Сабвуфери ParkAudio
- 2-смугові сабвуфери
- Сабвуфери RCF
- Сабвуфери для кінотеатру
- Сабвуфери Klipsch
- Сабвуфери Electro-Voice
- Сабвуфери HK Audio
- Сабвуфери KUSTOM
- Підлогові сабвуфери
- Сабвуфери JB sound



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)








































.png)
.jpg)

