Сабвуфер SW218V
Сабвуфер SW218V
За якісний звук відповідають 2х18” низькочастотні драйвери з підвищеним ходом діафрагми, які працюють у частотному діапазоні 30 Гц – 2 кГц та видають 126 дБ звуку на потужності у 600 Вт (2400 Вт – пік). Фазоінверторний корпус виготовлений з якісних порід дерева та розрахований на тривалу експлуатацію в умовах мобільної та стаціонарної інсталяції (2 транспортувальні ручки, гумові ніжки для стійкості на різних поверхнях тощо).
Для комутації на тильній стороні є фірмові Phone Jack і Neutrik Speakon роз'єми (IN/THRU). При використанні окремого кросовера або фільтра низьких частот роз'єм THRU дозволяє передавати відфільтрований сигнал на широкосмугові акустичні системи, що заощадить канали підсилювача та кабельну продукцію для комутації. Завдяки фазоінвертору, отвори якого виходять на лицьову сторону разом із основним динаміком, сабвуфер має гарну спрямованість та низьку дисперсію звуку. Основні динаміки захищені від пошкоджень знімними металевими гратами з акустично-прозорої перфорованої сталі.
Характеристики:
- тип акустичного оформлення: подвійний 18” сабвуфер;
- перетворювачі: LF - 2x 18" cone;
- частотний діапазон: (-10dB) 30Hz/2kHz;
- потужність: Шум – 600W (EIA); PGM-1200W; PEAK-2400W;
- вх. роз'єми: 2x Phone, 2x speakON;
- габарити: 1221/578/659мм;
- номінальний імпеданс: 4 Ом;
- чутливість: 98dB SPL;
- вага: 65,4 кг.
| Країна виробник: | Японія |
| Динаміки (конфігурація) : | 2 х 18" |
| Рейтинг потужності : | 1500 Вт та більше |
| Категорія : | Пасивний сабвуфер |
| Матеріал корпуса: | Дерев'яний корпус |
| Кількість смуг : | 1-смугова |
| Живлення: | Від мережі |
| Колір: | Чорний |
| Форма корпусу: | Прямокутна |
| Чутливість: | 95 дБ |
| Місце встановлення: | Підлогова |
| Застосування: | Для дому, Для дискотеки, Для вечірки |
| Макс. вхідний опір: | 4 Ом |
| Мін. частота відтворення: | 30 - 39,9 Гц |
| Макс. частота відтворення: | до 18 кГц |
| Площа озвучування: | Великі приміщення |
| Гарантія: | 1 рік |
| Вага: | >40 кг |
- Yamahaдо порівняння у списку порівняння
31 720грн В наявності - Yamahaдо порівняння у списку порівняння
13 624грн В наявності
AllAudioдо порівняння у списку порівняння1 516грн В наявності
-36%
Bespecoдо порівняння у списку порівняння1 637грн1 046грнВ наявності
-40%Clarityдо порівняння у списку порівняння475грн285грнВ наявності- Athleticдо порівняння у списку порівняння
1 480грн В наявності
-
16.10.2025
Сабвуфер це акустична система, яка відтворює найнижчі частоти та додає глибини будь-якому звучанню. Він підсилює бас і створює повне відчуття присутності музики або ефектів у кіно. У каталозі LuxPRO представлені активні й пасивні сабвуфери для домашнього прослуховування, студій звукозапису та концертних майданчиків. Вибирайте моделі від провідних брендів JBL, Yamaha, Behringer, Polk Audio, Wharfedale. Замовляйте потужні сабвуфери з гарантією якості та доставкою по всій Україні.
-
30.06.2025
LuxPRO пропонує комплексні звукові рішення для будь-яких просторів - від ресторану до театру. Ми створюємо системи, які не просто звучать, а формують атмосферу, керують емоціями й залишають враження. Понад 1000 реалізованих проєктів і офіційне обладнання топових брендів. Ми ваша гарантія якості.
-
21.10.2022
Системи фонового звуку, як і системи оповіщення, останнім часом набули стрімкого поширення. Погодьтесь, зараз навіть біля мобільної кав'ярні ми можемо чути приємну музику і цим само умовно відгороджуємось від ранкового натовпу, що стрімголов поспішає зайнятись своєю щоденною рутинною роботою. І справа тут не в каві. Справа в звуковому оформленні.
ТОП-категорії:
- Сабвуфери IBIZA
- Сабвуфери потужністю 601-1000 Вт
- Сабвуфери MAG
- Сабвуфери Behringer
- Сабвуфери Kramer
- Сабвуфери AllAudio
- Сабвуфери Apart
- Сабвуфери для вулиці
- Сабвуфери в пластиковому корпусі
- Сабвуфери HECO
- Сабвуфери з фанери
- Сабвуфери Genelec
- Сабвуфери American DJ
- 1-полосні сабвуфери
- Сабвуфери з USB
- Сабвуфери TOA
- Сабвуфери LINE6
- Квадратні сабвуфери
- Сабвуфери QSC
- Сабвуфери JBL
- Сабвуфери Alto Professional
- Сабвуфери Soundking
- Сабвуфери LTC
- Сабвуфери для оповіщення
- Сабвуфери з живленням від підсилювача
- Сабвуфери Phonic
- Прямокутні сабвуфери
- Сабвуфери для дому
- Сабвуфери для дискотеки
- Пасивні сабвуфери
- Сабвуфери D.A.S.
- Сабвуфери TURBOSOUND
- Сабвуфери з живленням від мережі
- Сабвуфери ParkAudio
- Сабвуфери Omnitronic
- Сабвуфери для вечірок
- Сабвуфери RCF
- Білі сабвуфери
- Сабвуфери для кінотеатру
- Сабвуфери Ohm
- Сабвуфери HK Audio
- Сабвуфери з полістиролу
- 3-смугові сабвуфери
- Сабвуфери потужністю 1500 Вт і більше
- Сабвуфери з Bluetooth
- Коричневі сабвуфери
- Сабвуфери з 6.35 мм (Jack)
- Сабвуфери B52
- Сабвуфери для студії
- Сабвуфери потужністю 1001-1500 Вт
- Пасивний сабвуфер dB Technologies
- Трапецієподібні сабвуфери
- Сабвуфери Tannoy
- Сабвуфери потужністю 401-600 Вт
- Сабвуфери DYNACORD
- Сабвуфери Peecker Sound
- Сабвуфери BIG
- Сабвуфери Klipsch
- Сабвуфери Peavey
- Сабвуфери для лаунжу
- Сабвуфери Studiomaster
- Всепогодні сабвуфери
- Сабвуфери DAP Audio
- Сабвуфери Premiere acoustics
- Активні сабвуфери
- Автономні сабвуфери
- Сабвуфери NGS
- Сабвуфери Biema
- Сабвуфери AMC
- Сабвуфери dB Technologies
- Сабвуфери GEMINI
- Сабвуфери JB sound
- Підлогові сабвуфери
- Дизайнерські сабвуфери
- Чорні сабвуфери
- Сабвуфери для презентацій
- Сабвуфери City Sound
- Сабвуфери KUSTOM
- Вбудовувані сабвуфери
- Сабвуфери PreSonus
- Сабвуфери Electro-Voice
- Сабвуфери FBT
- Сабвуфери з дерева / MDF
- Сабвуфери вагою> 1 кг
- 2-смугові сабвуфери
- Активний сабвуфер Electro-Voice
- Сабвуфери Yamaha
- Сабвуфери Pioneer
- Сабвуфери MACKIE
- Сабвуфери для концертних майданчиків
- Сабвуфери з АВС пластика
- Сабвуфери з берези
- Сабвуфери з акумулятором
- Сабвуфери з Powercon
- Сабвуфери потужністю 201-400 Вт
- Сабвуфери з АВС стали



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)








































.jpg)

