Сабвуфер Arena SW 18
Пасивний сабвуфер DB Technologies Arena SW 18
Кабінет виготовлений з фанери. Передня панель захищена міцними металевими ґратами. Субвуфер покритий стійкою до вологи фарбою і механічним пошкодженням.
Характеристики:
- потужність(Вт.) 600 (RMS);
- імпеданс(Ом): 8;
- частотний діапазон (Гц +/- 3 дБ): 35 – 150 кГц;
- макс. звук. тиск (дБ): 132;
- НЧ Драйвер (дюйм): 1х18;
- корпус: фанера;
- вхід Speakon: 2;
- ручки: 1, вбудована;
- адаптер для стійки;
- габарити (ВхШхГ мм.): 700 х 565 х 700;
- вага (кг.): 44.
| Країна виробник: | Італія |
| Динаміки (конфігурація) ?: | 1 x 18" |
| Рейтинг потужності ?: | 401-600 Вт |
| Категорія ?: | Пасивний сабвуфер ? |
| Матеріал корпуса: | Фанера |
| Кількість смуг ?: | 1-смугова |
| Живлення: | Від підсилювача |
| Колір: | Чорний |
| Форма корпусу: | Квадратна |
| Чутливість: | 132 дБ |
| Місце встановлення: | Підлогова |
| Застосування: | Для дискотеки, Для караоке, Для концертних майданчиків, Для вечірки |
| Макс. вхідний опір: | 8 Ом |
| Мін. частота відтворення: | 30 - 39,9 Гц |
| Макс. частота відтворення: | до 18 кГц |
| Площа озвучування: | Великі приміщення |
| Гарантія: | 1 рік |
| Вага: | >40 кг |
AllAudioдо порівняння у списку порівняння1 516грн В наявності
-36%
Bespecoдо порівняння у списку порівняння1 637грн1 046грнВ наявності
-20%Clarityдо порівняння у списку порівняння475грн380грнВ наявності- Athleticдо порівняння у списку порівняння
1 480грн В наявності
-
16.10.2025
Сабвуфер це акустична система, яка відтворює найнижчі частоти та додає глибини будь-якому звучанню. Він підсилює бас і створює повне відчуття присутності музики або ефектів у кіно. У каталозі LuxPRO представлені активні й пасивні сабвуфери для домашнього прослуховування, студій звукозапису та концертних майданчиків. Вибирайте моделі від провідних брендів JBL, Yamaha, Behringer, Polk Audio, Wharfedale. Замовляйте потужні сабвуфери з гарантією якості та доставкою по всій Україні.
-
30.06.2025
LuxPRO пропонує комплексні звукові рішення для будь-яких просторів - від ресторану до театру. Ми створюємо системи, які не просто звучать, а формують атмосферу, керують емоціями й залишають враження. Понад 1000 реалізованих проєктів і офіційне обладнання топових брендів. Ми ваша гарантія якості.
-
21.10.2022
Системи фонового звуку, як і системи оповіщення, останнім часом набули стрімкого поширення. Погодьтесь, зараз навіть біля мобільної кав'ярні ми можемо чути приємну музику і цим само умовно відгороджуємось від ранкового натовпу, що стрімголов поспішає зайнятись своєю щоденною рутинною роботою. І справа тут не в каві. Справа в звуковому оформленні.
ТОП-категорії:
- Сабвуфери Electro-Voice
- Сабвуфери потужністю 1500 Вт і більше
- Сабвуфери Omnitronic
- Сабвуфери Peavey
- Прямокутні сабвуфери
- Сабвуфери BST
- Чорні сабвуфери
- Сабвуфери DAP Audio
- Сабвуфери для фонового звуку
- Пасивні сабвуфери
- Сабвуфери для караоке
- Сабвуфери dB Technologies
- Сабвуфери Martin Audio
- Сабвуфери вагою> 1 кг
- Сабвуфери в пластиковому корпусі
- Сабвуфери потужністю 201-400 Вт
- Сабвуфери Kramer
- Сабвуфери Phonic
- Сабвуфери для концертних майданчиків
- Вбудовувані сабвуфери
- Сабвуфери Pioneer
- Сабвуфери Peecker Sound
- Сабвуфери для вулиці
- Сабвуфери для дискотеки
- Сабвуфери L-Acoustics
- Сабвуфери для оповіщення
- Сабвуфери Jamo
- Сабвуфери MACKIE
- Сабвуфери з фанери
- Сабвуфери Ohm
- Сабвуфери для презентацій
- Підвісні сабвуфери
- Сабвуфери AllAudio
- Сабвуфери з живленням від мережі
- Сабвуфери Tannoy
- Сабвуфери FBT
- Сабвуфери ParkAudio
- Настольно / поличні сабвуфери
- Сабвуфери з берези
- Квадратні сабвуфери
- Сабвуфери Biema
- Сабвуфери B52
- Сабвуфери Genelec
- Сабвуфери RCF
- Сабвуфери з Powercon
- Сабвуфери потужністю 401-600 Вт
- Сабвуфери B & W
- Сабвуфери для вечірок
- Підлогові сабвуфери
- Сабвуфери BIG
- Сабвуфери QSC
- Сабвуфери MAG
- Сабвуфери з полістиролу
- Сабвуфери з 6.35 мм (Jack)
- Всепогодні сабвуфери
- 2-смугові сабвуфери
- Сабвуфери Alto Professional
- Коричневі сабвуфери
- Сабвуфери IBIZA
- 1-полосні сабвуфери
- Сабвуфери з Bluetooth
- Сабвуфери з живленням від підсилювача
- Сабвуфери Premiere acoustics
- Сабвуфери з дерев'яним корпусом
- Трапецієподібні сабвуфери
- Сабвуфери з дерева / MDF
- Сабвуфери для кінотеатру
- Сабвуфери потужністю 601-1000 Вт
- Сірі сабвуфери
- Сабвуфери City Sound
- Сабвуфери JB sound
- Сабвуфери Studiomaster
- Сабвуфери з акумулятором
- 8-смугові сабвуфери
- Сабвуфери для студії
- Сабвуфери з АВС пластика
- Сабвуфери Yamaha
- Дизайнерські сабвуфери
- Сабвуфери GEMINI
- Сабвуфери для лаунжу
- Настінні сабвуфери
- Активні сабвуфери
- Сабвуфери American DJ
- Сабвуфери D.A.S.
- Сабвуфери KUSTOM
- Сабвуфери PreSonus
- Сабвуфери Soundking
- Сабвуфери FENDER
- Сабвуфери для дому
- Сабвуфери HECO
- 3-смугові сабвуфери
- Сабвуфери DYNACORD
- Пасивний сабвуфер dB Technologies
- Сабвуфери з RCA
- Сабвуфери Apart
- Сабвуфери TURBOSOUND



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)










































.jpg)
.jpg)

