Линейный массив VRX932LA-1
Акустична система VRX932LA-1
JBL VRX932LAP - потужна, легка, компактна 12 '' 2-х смугова акустична система line array, призначена для використання в масивах до п'яти пристроїв. Акустична система JBL VRX932LAP - ідеальний вибір, коли потрібні характеристики лінійного масиву, але розмір майданчика не вимагає характеристик дальності більших лінійних масивів.Відповідаючи на зростаючі потреби в компактних професійних аудиосистемах, JBL розробила нову серію лінійних масивів з постійною кривизною для звукових і прокатних компаній, постійних інсталяцій і музикантів, яким необхідна аудіосистема, що поєднує високу ефективність і портативність. В активній системі JBL VRX932LAP використані ті ж технології, що і в серії лінійних масивів JBL VertecТ. Нагадаємо, що Vertec є світовим індустріальним стандартом в області туринга. У цій унікальній системі поєднуються високопотужні полегшені динаміки, спеціальний матеріал кабінетів і останні розробки в сфері line array.Характеристики:
- частотний діапазон: 57 Гц - 20 кГц (-10 дБ);
- частотна характеристика: 75 Гц - 20 кГц (+/- 3 дБ);
- розкриття: 100 x 15 номінальне;
- максимальний піковий вихід: 136 дБ SPL на 1 м;
- вихідна потужність вбудованого підсилювача DPC-2 (при номінальному навантаженні): 1750 Вт пік., 875 Вт безперервно .;
- вихідна потужність DPC-2 (безперервно. рожевий шум форми IED при номінальному нагрузочном імпедансі): НЧ: 750 Вт, ВЧ: 125 Вт;
- секція виходу DPC-2: НЧ: Dual-Bridged Technology ™, Class D;
- коннектор аудиовхода: XLR з наскрізним каналом;
- НЧ драйвер: 1 x JBL 2262FF 12 ", неодимовий магніт;
- ВЧ драйвер: 3 x JBL 2408J, 1.5 ";
- органи управління: атенюатор входу (0-16 дБ);
- обробка сигналу: на базі цифрового сигнального процесора;
- корпус: 25/15 мм, 11-шарова березова фанера;
- обробка: чорна, DuraFlex ™;
- решітка: решітка з перфорованої сталі з порошковим покриттям, з акустично прозорим піноматеріалом;
- опціональні аксесуари: VRX-AF: рама для кріплення масиву;
- розміри (В x Ш x Г): 349 x 597 x 444 мм;
- вага: 24 кг.
| Країна виробник: | США |
| Динаміки (конфігурація) : | 1 x 12" |
| Рейтинг потужності : | 1500 Вт та більше |
| Категорія : | Елемент лінійного масиву |
| Матеріал корпуса: | Фанера |
| Кількість смуг : | 2-смугова |
| Живлення: | Від мережі |
| Колір: | Чорний |
| Чутливість: | 136 дБ |
| Місце встановлення: | Підвісна |
| Мін. частота відтворення: | 55 Гц і вище |
| Макс. частота відтворення: | 20 - 24,9 кГц |
| Площа озвучування: | Великі приміщення |
| Гарантія: | 1 рік |
| Вага: | >25 кг |
Інші товари тієї ж серії:
-25%JBLдо порівняння у списку порівняння52 269грн38 999грнВ наявності
-27%JBLдо порівняння у списку порівняння39 499грн28 949грнВ наявності
-30%JBLдо порівняння у списку порівняння38 619грн26 999грнВ наявності
-27%JBLдо порівняння у списку порівняння27 189грн19 799грнВ наявності
-23%JBLдо порівняння у списку порівняння23 979грн18 499грнВ наявності- Harman Kardonдо порівняння у списку порівняння
17 999грн В наявності - Harman Kardonдо порівняння у списку порівняння
17 999грн В наявності - JBLдо порівняння у списку порівняння
112 944грн В наявності
Супутні товари:
- Cabletechдо порівняння у списку порівняння
4 050грн В наявності
-
09.09.2023
Пропонуємо на ваш вибір акустичний комплект від невеличкого кафе до повноцінної концертної площадки як для аматорів так і для професійних виконавців. В нашому ассортименту ви знайдете усе це, на будь який смак, ціну та побажання в потужності чи кольорі. Фахівці нашої компанії проведуть повний комплекс послуг від підбору до налаштування у вас на об'єкті під ключ.
ТОП-категорії:
- Лінійні масиви NGS
- Активні сабвуфери для лінійних масивів
- Концертні лінійні масиви
- Пасивні сабвуфери для лінійних масивів
- Лінійні масиви MAG
- Настінні лінійні масиви
- Лінійні масиви QSC
- Гучномовець (лінійний масив)
- Лінійні масиви MACKIE
- Лінійні масиви Peavey
- Модуль лінійного масиву
- Лінійні масиви Electro-Voice
- Лінійні масиви L-Acoustics
- Лінійні масиви BIG
- Лінійні масиви FBT
- Лінійні масиви Ohm
- Лінійні масиви JB sound
- Лінійні масиви ParkAudio
- Лінійні масиви RCF
- Підвісні лінійні масиви
- Пасивні лінійні масиви
- Лінійні масиви TOA
- Лінійні масиви dB Technologies
- Активний комплект акустики (лінійний масив)
- Підлогові лінійні масиви
- Лінійні масиви
- Лінійні масиви JBL
- Активні лінійні масиви
Линейный массив VRX932LA-1 підібрати і замовити від якісного бренду JBL за доступною ціною в інтернет каталозі звукового обладнання ЛюксПро. Лінійні масиви вищої якості з доставкою в усі регіони України. Кращі пропозиції на Акустичні системи в інтернет каталозі LuxPRO.
наберіть нашим співробітникам по номеру +38(044)221-1148 і ми допоможемо підібрати Акустичні системи клієнтам міст: Івано-Франківськ, Бердянськ, Ужгород



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)










































