Сабвуфер ACTION-18A
Сабвуфер ACTION-18A
Action 18A це активний сабвуфер, призначений для роботи спільно з моніторами серії Action для розширення НЧ діапазону. У цьому сабвуфере встановлений 18-дюймовий НЧ-динамік 18H, який приводиться в дію підсилювачем класу D з піковою потужністю 1500Вт. В динаміці 18H сіпользуется 4-дюймова звукова котушка, для забезпечення високої потужності і високої звукового тиску.
У сабвуфері є два симетричних входу і два стерео виходу з фільтром для підключення топів Action. Частота фільтра НЧ може бути налаштована в межах 100 Гц-160Гц. Для більш точного налаштування системи також передбачено регулювання посилення і інвертор фази.Характеристики:
- RMS потужність, Вт 1000 W peak, 500 W continuous;
- частотний діапазон, Гц 35 Hz -160 Hz;
- SPL звуковий тиск, Дб 133 dB;
- вхід / вихід, тип INPUT: 2 x Female XLR LOOP THRU: 2 x Male XLR AC INPUT: powerCON;
- динамічні головки, тип LF: 18H;
- розмір динамічної головки, дюйм 1 x 18-in .;
- матеріал корпусу березова фанера;
- покриття корпусу ISO-flex Paint;
- розміри (HxWxD), мм 62.4 x 54 × 65 cm;
- вага, кг 36.5 kg.
| Країна виробник: | Іспанія |
| Динаміки (конфігурація) : | 1 x 18" |
| Рейтинг потужності : | 1001-1500 Вт |
| Категорія : | Активний сабвуфер |
| Матеріал корпуса: | Дерев'яний корпус |
| Живлення: | Від мережі |
| Колір: | Чорний |
| Форма корпусу: | Квадратна |
| Чутливість: | 133 дБ |
| Місце встановлення: | Підлогова |
| Застосування: | Для дискотеки, Для концертних майданчиків |
| Комплекти: | 1000-1500W |
| Макс. вхідний опір: | 8 Ом |
| Мін. частота відтворення: | 30 - 39,9 Гц |
| Макс. частота відтворення: | до 18 кГц |
| Площа озвучування: | Великі приміщення |
| Гарантія: | 1 рік |
| Вага: | >40 кг |
- D.A.S.до порівняння у списку порівняння
8 589грн В наявності - D.A.S.до порівняння у списку порівняння
11 949грн В наявності
AllAudioдо порівняння у списку порівняння1 516грн В наявності
-36%
Bespecoдо порівняння у списку порівняння1 637грн1 046грнВ наявності
-20%Clarityдо порівняння у списку порівняння475грн380грнВ наявності- Athleticдо порівняння у списку порівняння
1 480грн В наявності
-
16.10.2025
Сабвуфер це акустична система, яка відтворює найнижчі частоти та додає глибини будь-якому звучанню. Він підсилює бас і створює повне відчуття присутності музики або ефектів у кіно. У каталозі LuxPRO представлені активні й пасивні сабвуфери для домашнього прослуховування, студій звукозапису та концертних майданчиків. Вибирайте моделі від провідних брендів JBL, Yamaha, Behringer, Polk Audio, Wharfedale. Замовляйте потужні сабвуфери з гарантією якості та доставкою по всій Україні.
-
30.06.2025
LuxPRO пропонує комплексні звукові рішення для будь-яких просторів - від ресторану до театру. Ми створюємо системи, які не просто звучать, а формують атмосферу, керують емоціями й залишають враження. Понад 1000 реалізованих проєктів і офіційне обладнання топових брендів. Ми ваша гарантія якості.
-
21.10.2022
Системи фонового звуку, як і системи оповіщення, останнім часом набули стрімкого поширення. Погодьтесь, зараз навіть біля мобільної кав'ярні ми можемо чути приємну музику і цим само умовно відгороджуємось від ранкового натовпу, що стрімголов поспішає зайнятись своєю щоденною рутинною роботою. І справа тут не в каві. Справа в звуковому оформленні.
ТОП-категорії:
- Сабвуфери Ohm
- Сірі сабвуфери
- Сабвуфери Martin Audio
- Сабвуфери Yamaha
- Сабвуфери з АВС пластика
- 1-полосні сабвуфери
- Сабвуфери з 6.35 мм (Jack)
- Квадратні сабвуфери
- Сабвуфери NGS
- Сабвуфери з Bluetooth
- Сабвуфери з дерев'яним корпусом
- Сабвуфери потужністю 601-1000 Вт
- 8-смугові сабвуфери
- Активний сабвуфер Electro-Voice
- Сабвуфери Tannoy
- Сабвуфери з берези
- Сабвуфери KUSTOM
- Сабвуфери MACKIE
- Сабвуфери для кінотеатру
- Сабвуфери з Powercon
- Сабвуфери Electro-Voice
- Сабвуфери BIG
- Сабвуфери Peecker Sound
- Сабвуфери DAP Audio
- Сабвуфери з полістиролу
- Сабвуфери TURBOSOUND
- Сабвуфери Alto Professional
- Сабвуфери для концертних майданчиків
- Сабвуфери Kramer
- Сабвуфери вагою> 1 кг
- Пасивний сабвуфер dB Technologies
- Сабвуфери з фанери
- Сабвуфери Peavey
- Сабвуфери з акумулятором
- Настольно / поличні сабвуфери
- Сабвуфери Studiomaster
- Сабвуфери American DJ
- Сабвуфери з живленням від мережі
- Сабвуфери Omnitronic
- Сабвуфери Biema
- Активні сабвуфери
- Сабвуфери DYNACORD
- Сабвуфери Phonic
- Сабвуфери з RCA
- Сабвуфери з АВС стали
- Сабвуфери для конференц-залу
- Дизайнерські сабвуфери
- Сабвуфери dB Technologies
- Сабвуфери HK Audio
- Сабвуфери HECO
- Сабвуфери QSC
- Автономні сабвуфери
- Сабвуфери L-Acoustics
- Сабвуфери Klipsch
- Сабвуфери з живленням від підсилювача
- Стельові сабвуфери
- Сабвуфери JBL
- Сабвуфери LINE6
- Сабвуфери Premiere acoustics
- Сабвуфери для студії
- Сабвуфери FBT
- Сабвуфери RCF
- Сабвуфери Jamo
- 2-смугові сабвуфери
- 3-смугові сабвуфери
- Підвісні сабвуфери
- Сабвуфери GEMINI
- Сабвуфери для караоке
- Сабвуфери з дерева / MDF
- Прямокутні сабвуфери
- Сабвуфери ParkAudio
- Чорні сабвуфери
- Сабвуфери TOA
- Підлогові сабвуфери
- Сабвуфери PreSonus
- Сабвуфери потужністю 1500 Вт і більше
- Сабвуфери в пластиковому корпусі
- Сабвуфери IBIZA
- Сабвуфери D.A.S.
- Сабвуфери для дому
- Сабвуфери B52
- Сабвуфери AMC
- Сабвуфери потужністю 201-400 Вт
- Сабвуфери City Sound
- Білі сабвуфери
- Сабвуфери для вечірок
- Вбудовувані сабвуфери
- Сабвуфери Behringer
- Сабвуфери для фонового звуку
- Коричневі сабвуфери
- Сабвуфери Genelec
- Сабвуфери AllAudio
- Сабвуфери LTC
- Сабвуфери Pioneer
- Сабвуфери для дискотеки
- Сабвуфери Soundking



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)








































.jpg)

