• Підсилювач потужності A-S801 Black

  • Ціна за запитом
  • В наявності
  • Yamaha
  303308
  • Опис товару

   Інтегральний підсилювач Yamaha A-S801 Black створений на базі концепції "Natural Sound" з використанням підвищує якість звучання схемного рішення ToP-ART. Yamaha A-S801 Black володіє простим, але ретельно продуманим дизайном, відрізняється інтуїтивно зрозумілій компонуванням кнопок і рукояток на передній алюмінієвої панелі.

   Важливо! На даний товар програма лояльності не поширюється.

  • Доставка

   Ми проводимо доставку товарів в будь-який регіон України перевізниками: Нова пошта, Інтайм, Автолюкс а також здійснюємо кур'єрську доставку замовленого Вами обладнання. Перед тим як провести замовлення, обговоріть всі питання пов'язані: з термінами доставками, видом доставки і оплатою за доставку з менеджером компанії, який приймає Ваше замовлення. Доставка і відправка товарів на суму до 300 грн здійснюється по 100% передоплаті. Безкоштовна доставка здійснюється при замовленні товарів понад 5000 грн. - В режимі склад-склад перевізниками: Інтайм, Нова пошта, Автолюкс а також при замовленні та доставці по м.Києву. При замовленні товару зі знижкою і за програмою лояльності - доставка платна!

  • Гарантія
   Сервісний центр LuxSERVICE структурний підрозділ компанії LuxPRO™ здійснює ремонт і обслуговування різноманітних категорій техніки, представленої в асортименті компанії. Виписуючи гарантійний талон на проданий товар, ми беремо на себе гарантійні зобов'язання, при цьому ремонт може проводитися не тільки на базі нашого сервісного центру LuxSERVICE але і сервісних центрів інших компаній обслуговуючих той чи інший бренд. Купуючи товари в LuxPRO, Ви можете протягом 14 днів з моменту покупки відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», обміняти або повернути їх, за умови виконання всіх норм передбачених Законом. Вашій увазі пропонуються: УМОВИ ОБМІНУ І ПОВЕРНЕННЯ.
  • Оплата
   Наша компанія пропонує здійснити оплату за замовлений товар або проведену послугу у вигляді готівкового розрахунку в офісі компанії, на підставі виписаної менеджером компанії рахунки-фактури, а також при кур'єрській доставці (безпосередньо кур'єру під час отримання замовлення), безготівкового розрахунку за рахунком (для платників ПДВ і фіз. осіб), в системі Приват24 (privat24.ua - ПриватБанк), шляхом післяплати (при відправці замовлень по Україні), купівлею в кредит через ОТР банк і кредит Маркет, оплатою картою Visa / MasterCard.
  • Програма лояльності
   Кожен клієнт при замовленні товару в інтернет-магазині LuxPRO™ отримує знижку на придбане обладнання з першої ж покупки. При замовленні товару: на суму від 100 грн. до 25 000 грн. - Надається 5% знижки (Срібна Карта), на суму від 25 000 грн. до 50 000 грн. - Надається 10% знижки (Золота Карта) і на суму понад 50 000 грн. - Надається 15% знижки (Платинова Карта). В подальшому Ваша знижка зберігається. Для оформлення постійної знижки в 5% Вам необхідно всього лише зробити вхід в один клік зайшовши через будь-яку соціальну кнопку на якій ви авторизовані або провести реєстрацію на сайті. Для отримання знижки в 10% і 15% проведіть реєстрацію і зв'яжіться з менеджером компанії. Детальніше про Програму Лояльності
  • Повідомити при наявності
  • Написати відгук
 • Підсилювач потужності Yamaha A-S801 Black

  Для ефективного гасіння вібрацій, які негативно позначаються на якості звучання, шасі підсилювача A-S801 має подвійне днище зі сталевим листом завтовшки 1 мм. Крім того, силовий трансформатор і радіатори в секції підсилювача потужності спираються на надзвичайно міцне і стійке підставу ART (Anti-Resonance and Tough) Base. Масивна центральна перемичка ще більше збільшує жорсткість конструкції і виброгашение. Ці конструктивні удосконалення сприяють збільшенню відносини сигнал / шум і отримання природного і насиченого звуку.

  Схемне рішення, що підвищує якість звучання на основі концепції ToP-ART (Total Purity Audio Reproduction Technology)

  Схемне рішення ToP-ART і опорна підстава ART Base забезпечують оптимальне звучання. Коли обробка і передача аудіосигналу прості і здійснюються безпосередньо, зменшується ймовірність негативного впливу на сигнал шумів і спотворень. Створена фірмою Yamaha технологія проектування підсилювачів, що отримала назву ToP-ART, має на увазі симетричну конструкцію з прямою передачею сигналів від входу до виходу, де лівий і правий канали організовані по прямій симетричною схемою для максимально можливої ​​чистоти сигналу.

  Високоякісні комплектуючі для поліпшення звучання

  Силовий трансформатор і блокові конденсатори в спеціальних виконаннях, реле двох прямих сигнальних трактів виходів на акустичні системи, одноточковий система заземлення, штамповані з витяжкою алюмінієві радіатори та інші комплектуючі вищої якості забезпечують відповідність жорстким вимогам до аудіосигналу без зайвих енерговитрат. По суті, якість кожного окремого компонента і характер його взаємодії з іншими формують якість звучання в цілому. В апаратурі Yamaha застосовуються тільки найякісніші комплектуючі, що пройшли ретельний відбір і тестування.

  Пряме посилення CD-сигналу і режим Pure Direct для підвищення чистоти звучання

  Завдяки особистій з'єднанню з входом CD-програвача схема прямого посилення сигналу з CD забезпечує максимальне відношення сигнал / шум. Крім того, при активованому режимі Pure Direct сигнали проходять по найкоротшому можливого тракту, обходячи буферний підсилювач, а також регулятори тембру, тонкомпенсації і балансу, за рахунок чого практично виключається погіршення якості сигналу і забезпечується максимально чистий звук.

  Плавне регулювання тонкомпенсації

  Модель A-S801 має і новий аналоговий регулятор тонкомпенсації на передній панелі: використовувана в ньому електронна схема дозволяє за бажанням налаштовувати ефект тонкомпенсації для поліпшення якості звучання. Цей регулятор незалежно від загального регулятора гучності задає баланс низьких і високих частот, забезпечуючи повноцінний тональний діапазон і тим самим компенсуючи природну втрату слухового сприйняття якоїсь частини тієї чи іншої тембрової складової на малій гучності.

  Функція USB DAC підтримує відтворення з власним дозволом 2,8 МГц / 5,6 МГц в форматі DSD і дозволом 384 кГц / 32 біт в форматі PCM.

  Вбудована функція USB DAC забезпечує пряме підключення до ПК і відтворення сьогоднішніх популярних джерел звуку з високою роздільною здатністю. Розроблена фахівцями Yamaha інтегральна схема управління USB-пристроями має власний генератор, що задає, що усуває тремтіння фронту сигналу, що передається з ПК, для збільшення його дозволу. USB-драйвер Yamaha Steinberg ASIO2.3 зменшує затримку сигналу і збільшує пропускну здатність. Підтримка власного дозволу 5,6 МГц в форматі DSD і дозволу 384 кГц / 32 біт в форматі PCM дозволяє відтворювати широкий спектр аудіоносіїв високого дозволу для підвищення якості звучання. Крім того, індикатор на передній панелі відображає формати відтворення DSD і PCM і частоти дискретизації.

  Надзвичайно ефективний 32-бітовий цифро-аналоговий перетворювач

  Як цифро-аналогового перетворювача в A-S801 використовується ES9010K2M від ESS Technology, Inc. Ми відібрали його після ретельного вивчення всіх сильних сторін, до яких крім високоточної обробки 32-бітових аудіосигналів відносяться здатність обробляти великі обсяги аудіо з дозволом 384 кГц в форматі PCM і власним дозволом 5,6 МГц в форматі DSD, потужна передача низькочастотного регістра і висока чіткість в високочастотному регістрі. Оскільки вбудований ЦАП генерує власний синхронизирующий сигнал, передбачена і функція усунення джиттера, що дозволяє здійснювати цифро-аналогове перетворення з вкрай малою тремтінням синхроимпульсов. Більш того, мікросхема містить 2-канальний ЦАП, що працює за принципом подвійного диференціала. В результаті досягається надзвичайно високий ККД і на вихід подається високоякісний сигнал з чудовим ставленням сигнал / шум.

  Особливості:

  1. Елегантний дизайн і висока якість виконання, центральна перегородка для зміцнення внутрішньої структури.
  2. Високоміцне шасі підвищує щільність і чистоту відтвореного звуку, міцне і стійке підставу ART (Anti-Resonance and Tough) Base.
  3. Схемне рішення ToP-ART (Total Purity Audio Reproduction Technology) і високоякісні комплектуючі.
  4. Режим Pure Direct для підвищення чистоти звучання.
  5. Аналоговий регулятор тонкомпенсації на передній панелі.
  6. Ефективний 32-бітовий цифро-аналоговий перетворювач ES9010K2M від ESS Technology, Inc.
  7. Функція USB DAC підтримує відтворення з власним дозволом 2,8 МГц / 5,6 МГц в форматі DSD і дозволом 384 кГц / 32 біт в форматі PCM.
  8. Цифрові аудіовходи для телевізора і програвача дисків Blu-ray.
  9. Можливість вибору акустичних систем A, B або A + B і клеми для підключення двох пар АС.
  10. Можливість підключення програвача грамплатівок з звукоснимателем типу MM.
  11. Роз'єм для сабвуфера, роз'єм для бездротового Bluetooth-адаптера YBA-11.
  12. Позолочені вхідні роз'єми і клеми для акустичних систем.
  13. Гніздо для навушників на передній панелі.
  14. Функція автоматичного перемикання в режим очікування.

  Характеристики:

  • тип пристрою - інтегральний стерео підсилювач;
  • вихідна потужність - 2 x 100 Вт (8 Ом, 20 Гц -20 кГц, 0,019% КНІ); 2 x 160 Вт (4 Ом, 1 кГц, 0,7% КНІ, для Європи);
  • співвідношення сигнал / шум, дБ - 99 (CD);
  • коефіцієнт гармонік,% - 0,019% (50 Вт, 8 Ом) (CD);
  • діапазон відтворюваних частот, Гц - 10-100000 (+/- 1 дБ);
  • коефіцієнт демпфірування - 240;
  • вхідний опір - 47 кОм (Лінену), 47 кОм (Phono);
  • вхідна чутливість - 200 мВ (Лінену), 3 мВ (Phono);
  • вихідний опір - 1 кОм (REC Out), 1,2 (Subwoofer Out);
  • вихідна напруга - 200 мВ (REC Out), 3,5 В (Subwoofer Out);
  • технології - ART (Anti-Resonance and Tough) Base / ToP-ART (Total Purity Audio Reproduction Technology) / CD Direct Amplification / Auto PowerStandby;
  • вбудований ЦАП - ESS ES9010K2M;
  • вбудований фонокоректор - є (ММ);
  • вхід - 5 х RCA, 1 х Phono, 1 x оптичний, 1 x коаксіальний, 1 x USB (type B);
  • вихід - 2 х RCA, 1 х сабвуфер, 1 х 6,3 мм для навушників;
  • споживана потужність - 270 Вт;
  • споживана потужність в режимі очікування, Вт - 0,5;
  • габарити (ШxВxГ), мм - 435x152x387;
  • вага, кг - 12,1.
Тип підсилювача потужності: 2-канальний
Рейтинг потужності: 201-300 Вт
Опір: От 4-8 Ом
Клас підсилювача: Інтегральний стереопідсилювач ?
 • Огляд підсилювачів потужності звуку
  Огляд підсилювачів потужності звуку

  Підсилювачі потужності купити найкраще в LuxPRO! Чому запитаєте ви? Постараємося відповісти на це питання. У нашому розділі звукове обладнання зібрано все необхідне обладнання, яке використовується музикантами і любителями якісного звуку. Неможливо відтворити звук не маючи джерела звуку і апарату його транслює. В якості звукового посилення використовуються - підсилювачі потужності, які мають 2 види монтажу, вбудовані в акустичні системи підсилювачі потужності і окремо монтовані, як правило в річок разом з пасивними акустичними системами.

 • Як правильно підібрати підсилювач звуку до акустичної системи?
  Як правильно підібрати підсилювач звуку до акустичної системи?

  У наш час - світу електроніки та наноелектроніки кожна людина кожен день стикається зі звуковим обладнання (наприклад, можна взяти телефон або комп'ютер з якого ми всі слухаємо музику і дивимося фільми). І для того щоб ми могли якісно і комфортно слухати музику з даних пристроїв (і не тільки) нам необхідний підсилювач звукової частоти і акустична система. Тому як правильно вибрати підсилювач і присвячуватиметься наша тема. 

  Порада! Незважаючи на рівень ваших знань, довірте підбір звукопідсилювального обладнання професіоналам, ми не тільки це зробимо абсолютно безкоштовно а й розповімо тонкощам тієї чи іншої системи в експлуатації.

 • Поради щодо вибору трансляційних підсилювачів потужності
  Поради щодо вибору трансляційних підсилювачів потужності
  Приходячи в ресторан, нічний клуб або просто бар провести весело час, ми чуємо приємну музику через систему фонового озвучування закладу. Як правило система фонової озвучення або оповіщення складається з джерела і підсилювача звуку, у вигляді трансляційного підсилювача і акустичних колонок, які відтворюють звучання. Акустичні колонки можуть бути різних типів: настінні навісні колонки, врізні монтажні системи оповіщення, звукові прожектори, інсталяційні звукові колони і просто у вигляді рупорів. А що ж потрібно, щоб вони зазвучали, читайте в нашому огляді про трансляційних підсилювачах потужності.