Одно, дво- і трьохканальні підсилювачі

Досить часто до нас звертаються для покупки системи озвучування для нічного клубу, ресторану, лаунж зони, фонового озвучування. Для цих цілей існують різного призначення і типу акустичні системи. В першу чергу купуючи акустичну колонку ви повинні розуміти активна вона чи пасивна. Активна колонка має вбудований звукопідсилювач потужності, в пасивної її відповідно немає. Якщо з активною все простіше купив - включив і працюй то з пасивними системами складніше. Після вибору пасивної акустики необхідно правильно підібрати підсилювач потужності. Це як правило повинен робити професіонал або людина добре розбирається у всіх тонкощах підбору даного устаткування.

Двоканальний підсилювач потужності купити для пасивних колонок досить просто на нашому сайті, для цього у нас є доп. фільтра за допомогою яких ви можете задати потрібні параметри і система виведе вас на найбільш прийнятний варіант усилка. Але знову ж таки багато але, який опір колонок, як вони будуть підключені в міст або в лінію, багато нюансів потрібно врахувати перш ніж вибрати підсилювач.

Що буває при неправильному підборі підсилювача для акустичних систем

 

При неправильному виборі підсилювача потужності як правило відбувається наступне - згорають динаміки і їх потрібно ремонтувати, якщо двоканальний підсилювач могутніше акустики або ваші акустичні колонки працюють не на повну потужність, якщо він слабкий. Як бачите досить все серйозно і ми настійно рекомендуємо покупку звукопідсилювального обладнання проводити тільки після консультації з фахівцями в цій галузі, зокрема персоналу компанії LuxPRO.
 
Двоканальний підсилювач потужності купити це пів справи, як правило дане обладнання вимагає обслуговування в спеціалізованому сервісному центрі, тк що знаходяться всередині компоненти такі як вентилятор, блок живлення, плати засмічуються і їх необхідно періодично обслуговувати - змащувати і чистити а при перевантаженнях - ремонтувати. В даному випадку звертаємо вашу увагу на наш сервісний центр Lux Service, який проводить як гарантійне так і післягарантійне обслуговування і ремонт підсилювачів.

Чому звукове обладнання потрібно купувати в LuxPRO?

  1. Основний профіль роботи нашої компанії це підготовка і рішення комплексних завдань. Щодня ми стикаємося з питанням підбору і установки звукового обладнання, і хто як не ми краще в цьому розбираємося.
  2. В асортименті нашої компанії один з найзначніших в Україні асортимент звукопідсилювального і акустичного обладнання.
  3. Звертаємо вашу увагу на нашу програму лояльності для постійних клієнтів, з нею ви зможете не тільки купити усилок для колонок вигідно, а й заощадити ваші фінанси для покупки супутнього обладнання, типу комутації.
  4. Звертайтеся до наших менеджерів і ми гарантовано запропонуємо вам безсумнівно кращу ціну на покупку звукового обладнання, ніж в інших інтернет магазинах України.
  5. Ми гарантуємо оперативну доставку обладнання, зручну форму оплати, гарантію на товар від нашого сервісного центру.

У нас можна підібрати Одно, дво- і трьохканальні підсилювачі за кращою вартістю в онлайн магазині звукового обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою в будь-який куточок України. Также, поглянь еквалайзери таких брендів як: MAG, Phonic, Soundcraft. Каталог магазину ЛюксПро привезе які проживають в містах: Миколаїв, Полтава, Луцьк, а також в усі куточки України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн