Стельовий гучномовець Galil 6-C (PAIR)
Стельовий гучномовець Galil 6-C (PAIR)
Galil 6-C (SPK-C612) (PAIR) - двосмугова коаксіальна вбудована АС для трансляційної лінії 70.7 / 100 В, комплект з двох штук. Модель оснащена 6.5 "НЧ / СЧ-динаміком з поліпропіленовим дифузором і 1" ВЧ-динаміком з майларовим куполом. Корпус забезпечений металевим кожухом, що створює замкнутий акустичний обсяг; щілинний порт фазоінвертора виведений на лицьову панель системи. Номінальна потужність становить 30 Вт RMS при чутливості 87 дБ / Вт / м. Підключення до підсилювачів трансляцій здійснюється за допомогою клемної колодки, розташованої з торця на тиловому металевому кожусі, одна пара клем в колодці - вхідна, друга пара призначена для підключення наступної АС в трансляційної лінії. Необхідна обмотка лінійного трансформатора вибирається круглим регулятором на лицьовій панелі акустичної системи. Передбачено обхідний режим роботи трансформатора (навантаження 8 Ом). Модель випускається в білому колірному варіанті.
Характеристики:
- тип: 2-смуговий АС, 6.5 "НЧ / СЧ (поліпропілен), 1" ВЧ (майлар);
- чутливість: 87 дБ / Вт / м;
- номінальна потужність: 30 Вт RMS;
- номінальний опір: 8 Ом;
- діапазон частот: 55 Гц - 20 кГц (± 3 дБ);
- габаритні розміри: 251х195 мм;
- діаметр монтажного отвору (cut out): 223 мм;
- монтажна глибина: 195 мм;
- маса: 2.85 кг.
| Динаміки (конфігурація) : | 1 x 6,5" |
| Рейтинг потужності : | 1-30 Вт |
| Категорія : | Стельова акустична система |
| Матеріал корпуса: | Металевий корпус |
| Кількість смуг : | 2-смугова |
| Живлення: | Від мережі |
| Колір: | Білий |
| Форма корпусу: | Кругла |
| Чутливість: | 87 дБ |
| Місце встановлення: | Cтельова |
| Застосування: | Для оповіщення |
| Макс. вхідний опір: | 8 Ом |
| Мін. частота відтворення: | 55 Гц і вище |
| Макс. частота відтворення: | 20 - 24,9 кГц |
| Гарантія: | 1 рік |
| Вага: | >3 кг |
- Soundkingдо порівняння у списку порівняння
37грн В наявності - Soundkingдо порівняння у списку порівняння
67грн В наявності - Sky Soundдо порівняння у списку порівняння
3 000грн В наявності
-
17.02.2023
Озвучування різних типів приміщень в Україні - пріоритетний напрямок діяльності нашої компанії. Багаторічний досвід роботи в даній сфері дозволяє нам знаходити надійні і якісні інсталяційні рішення для будь-якого бару, ресторану, кафе, конференц-зали та багатьох інших будівель громадського та приватного призначення. В даному огляді ми розповімо про акустичних системах Hi-Fi і Hi-End в ролі фонового оповіщення, озвучування за допомогою трансляційній акустики, аварійні системи оповіщення. Але все ж рекомендуємо при покупці і установці даного обладнання, звернутися до наших фахівців, які абсолютно безкоштовно проведуть консультацію поїх підбору а при необхідності і установку всього комплексу систем фонового озвучування.
-
21.10.2022
Системи фонового звуку, як і системи оповіщення, останнім часом набули стрімкого поширення. Погодьтесь, зараз навіть біля мобільної кав'ярні ми можемо чути приємну музику і цим само умовно відгороджуємось від ранкового натовпу, що стрімголов поспішає зайнятись своєю щоденною рутинною роботою. І справа тут не в каві. Справа в звуковому оформленні.
-
09.08.2019
Підсилювач це серце будь-якої професійної аудіосистеми, особливо коли мова йде про трансляції, концерти, конференції чи озвучення великих просторів. Неправильно підібраний підсилювач може призвести до перегріву обладнання, спотворень, втрати потужності або передчасного виходу з ладу акустичних систем. Цей матеріал чіткий покроковий гайд, який допоможе підібрати трансляційний підсилювач під ваші реальні потреби.



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)












































.jpg)