• Трансляційний підсилювач PAACDT90
    • Proel
    • 23 363грн
      В наявності
      Склад: Мукачево
      LUX-220793
    • Оплата:
      • Післяплатою — ТАК
      • Готівкою при отриманні — ТАК
      Доставка:
      • Безкоштовна доставка — ТАК
    • Опис товару
      Комбінований трансляційний підсилювач Proel PAACDT90 розроблений для трансляції мікрофонних оголошень і фонової музики з будь-якої системи PA. Вхід Мік1 з автоматичним пріоритетом може бути активований через мікрофон BM100 і адаптер AT290. Система включає в себе високоефективний RMS підсилювач потужністю 90Вт в комбінації з цифровим AM / FM-тюнером з функцією повтору треку і CD / MP3 програвачем, SD / MMC слотом карт пам'яті. Proel PAACDT90 оснащений також трьома мікрофонними входами з фантомним живленням, головним регулятором гучності і регуляторами тембру високих і низьких частот. Пристрій обладнаний USB інтерфейсом і Мік / Лін предусилителем.
    • 0
      Написати відгук
  • Трансляційний підсилювач Proel PAACDT90
    Характеристики:
    • вихідна потужність RMS / максимальна - 90 / 130Вт;
    • входи - 2 x мік. збалансований;
    • вхідна чутливість - мик: 3 мВ / 600 Ом;
    • управління - 2 регулятора гучності;
    • колонки виходу - 100/70 / 25Вт - 4 Ом;
    • частотний діапазон - 50 Гц - 18 кГц (-3дБ);
    • спотворень (THD) - <0,8% (при мінімальній потужності 1 кГц);
    • відношення сигнал / шум -> 60 дБ;
    • живлення - 230/117 Vac 50 / 60Гц;
    • робоча температура - 0 - 40 º С;
    • роз'єми входу / виходу - мик .: 2-x джек діаметром 6.3 мм;
    • розміри - 400 х 100 х 305 мм;
    • вага - 9,45 кг.
Країна виробник: Італія
Опір: 4 Ом
Клас підсилювача: З виходом для 100В ліній