Cабвуфер VRX918S-WH
Cабвуфер VRX918S-WH
VRX918S-WH представляє собою високопотужну, 18-дюймову низькочастотну сабвуферну систему, яка включає в себе неодимовий магніт 2268H. Крім того VRX918S-WH оснащений 20-міліметровою різьбою, що дозволяє легко та без специфічних зусиль надійно закріпити сателітні динаміки. Завдяки великій площі порта, забезпечується максимальне зменшення спотворень. Корпус виконано із 18 мм березової фанери з 16-калібровою захисною решіткою з пенополіуретана. Дана система може використовуватися як у підвісних системах так і у напільних, завдяки встроєній системі підвісу.
Характеристики:
- потужність: 800 Вт/1600 Вт/3200 Вт;
- діапазон частот: 31 Гц - 220 Гц;
- розміри: 508ммх597ммх749мм
- граничні частоти: 80 Гц, 24 дБ/октава HPF 80 Гц, 24 дБ/октава ФНЧ;
- максимальний звуковий тиск: 130 дБ SPL;
- чутливість: 95 дБ SPL;
- номінальний опір: 8 Ом;
- вхідні роз'єми: Neutrik® Speakon® NL-4 (х2);
- колір: білий;
- вага нетто: 37 кг.
| Динаміки (конфігурація) : | 1 x 18" |
| Рейтинг потужності : | 1500 Вт та більше |
| Категорія : | Пасивний сабвуфер |
| Матеріал корпуса: | Дерев'яний корпус |
| Колір: | Білий |
| Форма корпусу: | Прямокутна |
| Чутливість: | 95 дБ |
| Місце встановлення: | Підлогова, Підвісна |
| Застосування: | Для дискотеки, Для лаунжа, Для концертних майданчиків, Для вечірки |
| Макс. вхідний опір: | 8 Ом |
| Мін. частота відтворення: | 30 - 39,9 Гц |
| Макс. частота відтворення: | до 18 кГц |
| Площа озвучування: | Великі приміщення |
| Гарантія: | 1 рік |
| Вага: | >40 кг |
AllAudioдо порівняння у списку порівняння1 516грн В наявності
-36%
Bespecoдо порівняння у списку порівняння1 637грн1 046грнВ наявності
-20%Clarityдо порівняння у списку порівняння475грн380грнВ наявності- Athleticдо порівняння у списку порівняння
1 480грн В наявності
-
30.06.2025
LuxPRO пропонує комплексні звукові рішення для будь-яких просторів - від ресторану до театру. Ми створюємо системи, які не просто звучать, а формують атмосферу, керують емоціями й залишають враження. Понад 1000 реалізованих проєктів і офіційне обладнання топових брендів. Ми ваша гарантія якості.
-
08.08.2019
Чистота і якісне звучання завдання кожного: музиканта, що грає улюблену музику, слухача цієї музики, людини, який у вихідний день вирішив подивитися недавно вийшов фільм. Але ось невдача - іноді складається таке враження, що звучання улюбленої композиції або спецефектів у фільмі зовсім ріже слух. І це відчуває навіть саме непідготовлене вухо. У чому ж справа?
-
22.04.2017
Сабвуфер - важливий елемент комплексної акустичної системи. Він призначений для відтворення звуків, які знаходяться на низькочастотному рівні. Пристрій відтворює в межах від 20 до 160 Гц. Звичайно, людське вухо досить важко сприймає звук на такому низькочастотному рівні. Однак сабвуферного пристрій, включене до складу акустики, дає більшу повноту звуку при прослуховуванні музичних композицій, перегляд фільму. Професійні сабвуфери, купити які пропонує наш інтернет-магазин, поділяються на два основних типи - активні та пасивні. Яку модель вибрати - в наступному експертному огляді.
ТОП-категорії:
- Сабвуфери для кінотеатру
- Сабвуфери для презентацій
- Сабвуфери в пластиковому корпусі
- Сабвуфери B & W
- Сабвуфери Alto Professional
- Сабвуфери City Sound
- Сабвуфери для вечірок
- Сабвуфери LTC
- Сабвуфери з USB
- Сабвуфери AllAudio
- Сабвуфери Ohm
- Сабвуфери потужністю 401-600 Вт
- Сабвуфери Soundking
- Сабвуфери MAG
- Сабвуфери BIG
- Сабвуфери з фанери
- Квадратні сабвуфери
- Сабвуфери з полістиролу
- Сабвуфери Apart
- Сабвуфери з живленням від мережі
- Настінні сабвуфери
- Білі сабвуфери
- Сабвуфери для студії
- Активний сабвуфер Electro-Voice
- Сабвуфери для дому
- Сабвуфери Genelec
- Трапецієподібні сабвуфери
- Сабвуфери FENDER
- Активні сабвуфери
- Сабвуфери BST
- Сабвуфери з 6.35 мм (Jack)
- Сабвуфери вагою> 1 кг
- Сабвуфери Jamo
- Вбудовувані сабвуфери
- Сабвуфери для вулиці
- Всепогодні сабвуфери
- 2-смугові сабвуфери
- Сабвуфери PreSonus
- 3-смугові сабвуфери
- Сабвуфери Premiere acoustics
- Сабвуфери Behringer
- Чорні сабвуфери
- Сабвуфери з берези
- Настольно / поличні сабвуфери
- Сабвуфери для лаунжу
- Сабвуфери Pioneer
- Підлогові сабвуфери
- Сабвуфери dB Technologies
- Сабвуфери HK Audio
- Сабвуфери Kramer
- Сабвуфери потужністю 1500 Вт і більше
- Пасивні сабвуфери
- Сабвуфери Klipsch
- Сабвуфери з дерев'яним корпусом
- Сабвуфери Tannoy
- Сабвуфери QSC
- Сабвуфери GEMINI
- Сабвуфери Yamaha
- Сабвуфери Martin Audio
- Сабвуфери NGS
- Сабвуфери для оповіщення
- Сабвуфери DAP Audio
- Сабвуфери HECO
- Сабвуфери Peavey
- Сабвуфери з Powercon
- Сабвуфери TOA
- Сабвуфери Studiomaster
- Сабвуфери DYNACORD
- Стельові сабвуфери
- Дизайнерські сабвуфери
- Сабвуфери потужністю 601-1000 Вт
- Сабвуфери JB sound
- Підвісні сабвуфери
- Сабвуфери Phonic
- Коричневі сабвуфери
- Сірі сабвуфери
- Сабвуфери потужністю 201-400 Вт
- Автономні сабвуфери
- Сабвуфери для караоке
- Сабвуфери потужністю 1001-1500 Вт
- Сабвуфери RCF
- Сабвуфери KUSTOM
- Сабвуфери з Bluetooth
- Сабвуфери з АВС стали
- Сабвуфери з АВС пластика
- Сабвуфери IBIZA
- 1-полосні сабвуфери
- Сабвуфери Omnitronic
- Сабвуфери MACKIE
- Сабвуфери LINE6
- Сабвуфери для концертних майданчиків
- Сабвуфери AMC
- Сабвуфери ParkAudio
- Сабвуфери для дискотеки
- Пасивний сабвуфер dB Technologies
- Сабвуфери TURBOSOUND



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)











































.jpg)