• Мікшируючий підсилювач PLE-1ME240-EU
    • BOSCH
    • Немає в наявності
      Доставка:
      • Безкоштовна доставка — НІ
    • Опис товару
      Мікшируючий підсилювач PLE-1ME240-EU BOSCH являє собою професійну систему гучного оповіщення з найсучаснішими функціями потужністю 240 Вт, вх: 4 мікр/лін, 1 лін. стерео, виходи: "мова/музика" (4 Ом, 100 В), "тільки мова" (100 В).
    • Програма лояльності
    • Повідомити при наявності
    • 0
    Особливості:
    1. 4 мікрофонних/лінійних входи і вхід джерела музики.
    2. Вихід тільки для оголошень, трьохдротова корекція гучності.
    3. Вихідна потужність 240 Вт.
    4. Двотональний звуковий сигнал.
    Характеристики:
    • споживана потужність: 800 ВА;
    • частотна характеристика: лінія - Від 50 Гц до 20 кГц( 1 / - 3 дБ при ном. виході - 10 дБ);
    • мікрофон: від 70 Гц до 20 кГц( 1/-3 дБ при ном. виході - 10 дБ);
    • вхід: 2 3-контактный євророз'єм, з балансуванням і фантомним живленням;
    • вхід: 3 і 4 роз'єм TRS(1/4, 6,3 мм), з балансуванням;
    • динамічний діапазон: 93 дБ;
    • музичний вхід: роз'їм(роз'єм типу "тюльпан", перетворення стерео в моно);
    • чутливість: 200 мВ;
    • опір: 22 кОм;
    • вихід гучномовця: роз'єм затискний контакт, плаваючий;
    • макс./номін.: 360 Вт/240 Вт;
    • вихід гучномовця: 4 Ом роз'єм затискний контакт, плаваючий 31 В(240 Вт);
    • розміри(У x Ш x Д): 100 x 430 x 270 мм;
    • маса: 10,5 кг.
Країна виробник: Німеччина
Тип підсилювача потужності: Трансляційний
Опір: 4 Ом
Клас підсилювача: З виходом для 100В ліній