Сабвуфер EON718SD
Сабвуфер EON718SD
Сабвуфер EON718SD. Розширений пакет DSP EON718S включає вбудований параметричний еквалайзер, інверсію полярності та затримку динаміка. Налаштування колонки за допомогою вбудованого РК-екрана з підсвічуванням або з будь-якого місця за допомогою програми JBL Pro Connect.
Характеристики:
- Тип: сабвуфер;
- Частотний діапазон: 31 Гц-150 Гц;
- Розмір НЧ: 18";
- Номінальна потужність: 1500 Вт/750 Вт (RMS);
- Max звуковий тиск (SPL): 131 дБ;
- Мікшер: 2-канальний цифровий;
- Потокова передача звуку та керування: Bluetooth 5.0;
- Додатково: РК-екран;
- DSP-обробка: параметричний еквалайзер, інверсія полярності, затримка динаміка;
- Корпус: 18мм фанера з покриттям Duraflex;
- Розміри: 667 x 609 x 637 мм;
- Вага: 37 кг.
| Країна виробник: | США |
| Динаміки (конфігурація) : | 1 x 18" |
| Рейтинг потужності : | 601-1000 Вт, 1001-1500 Вт |
| Категорія : | Активний сабвуфер |
| Матеріал корпуса: | Береза |
| Живлення: | Від мережі, Від підсилювача |
| Колір: | Чорний |
| Чутливість: | 131 дБ |
| Місце встановлення: | Підлогова, Підвісна |
| Застосування: | Для дискотеки, Для концертних майданчиків |
| Інтерфейси: | Bluetooth |
| Мін. частота відтворення: | 40 - 54,9 Гц |
| Макс. частота відтворення: | до 18 кГц |
| Площа озвучування: | Невеликі приміщення |
| Гарантія: | 1 рік |
| Вага: | >40 кг |
- JBLдо порівняння у списку порівняння
34 999грн В наявності - JBLдо порівняння у списку порівняння
42 999грн В наявності
AllAudioдо порівняння у списку порівняння1 516грн В наявності
-36%
Bespecoдо порівняння у списку порівняння1 637грн1 046грнВ наявності
-40%Clarityдо порівняння у списку порівняння475грн285грнВ наявності- Athleticдо порівняння у списку порівняння
1 480грн В наявності
-
16.10.2025
Сабвуфер це акустична система, яка відтворює найнижчі частоти та додає глибини будь-якому звучанню. Він підсилює бас і створює повне відчуття присутності музики або ефектів у кіно. У каталозі LuxPRO представлені активні й пасивні сабвуфери для домашнього прослуховування, студій звукозапису та концертних майданчиків. Вибирайте моделі від провідних брендів JBL, Yamaha, Behringer, Polk Audio, Wharfedale. Замовляйте потужні сабвуфери з гарантією якості та доставкою по всій Україні.
-
30.06.2025
LuxPRO пропонує комплексні звукові рішення для будь-яких просторів - від ресторану до театру. Ми створюємо системи, які не просто звучать, а формують атмосферу, керують емоціями й залишають враження. Понад 1000 реалізованих проєктів і офіційне обладнання топових брендів. Ми ваша гарантія якості.
-
21.10.2022
Системи фонового звуку, як і системи оповіщення, останнім часом набули стрімкого поширення. Погодьтесь, зараз навіть біля мобільної кав'ярні ми можемо чути приємну музику і цим само умовно відгороджуємось від ранкового натовпу, що стрімголов поспішає зайнятись своєю щоденною рутинною роботою. І справа тут не в каві. Справа в звуковому оформленні.
ТОП-категорії:
- Сабвуфери Electro-Voice
- Стельові сабвуфери
- Сабвуфери потужністю 201-400 Вт
- Сабвуфери IBIZA
- Сабвуфери в пластиковому корпусі
- 8-смугові сабвуфери
- Сабвуфери Pioneer
- Сабвуфери з USB
- 3-смугові сабвуфери
- Сірі сабвуфери
- 2-смугові сабвуфери
- Білі сабвуфери
- Сабвуфери RCF
- Сабвуфери JBL
- Коричневі сабвуфери
- Сабвуфери з RCA
- Сабвуфери AllAudio
- Сабвуфери TURBOSOUND
- 1-полосні сабвуфери
- Сабвуфери Ohm
- Сабвуфери з АВС пластика
- Пасивні сабвуфери
- Сабвуфери LINE6
- Сабвуфери з Bluetooth
- Сабвуфери HECO
- Настольно / поличні сабвуфери
- Сабвуфери City Sound
- Сабвуфери MAG
- Сабвуфери B & W
- Сабвуфери Apart
- Сабвуфери Alto Professional
- Активний сабвуфер Electro-Voice
- Сабвуфери з дерев'яним корпусом
- Сабвуфери з живленням від мережі
- Сабвуфери B52
- Настінні сабвуфери
- Сабвуфери Martin Audio
- Сабвуфери Omnitronic
- Сабвуфери MACKIE
- Сабвуфери з АВС стали
- Сабвуфери Kramer
- Трапецієподібні сабвуфери
- Сабвуфери TOA
- Сабвуфери для дискотеки
- Сабвуфери BIG
- Сабвуфери L-Acoustics
- Сабвуфери Biema
- Сабвуфери для презентацій
- Сабвуфери DAP Audio
- Чорні сабвуфери
- Сабвуфери для вулиці
- Сабвуфери Peavey
- Сабвуфери JB sound
- Всепогодні сабвуфери
- Сабвуфери потужністю 601-1000 Вт
- Сабвуфери з 6.35 мм (Jack)
- Сабвуфери для вечірок
- Сабвуфери Yamaha
- Квадратні сабвуфери
- Сабвуфери FBT
- Сабвуфери Premiere acoustics
- Сабвуфери D.A.S.
- Сабвуфери для караоке
- Сабвуфери American DJ
- Сабвуфери вагою> 1 кг
- Сабвуфери з полістиролу
- Підвісні сабвуфери
- Сабвуфери GEMINI
- Сабвуфери з Powercon
- Сабвуфери Genelec
- Сабвуфери KUSTOM
- Сабвуфери HK Audio
- Сабвуфери для оповіщення
- Сабвуфери BST
- Сабвуфери DYNACORD
- Сабвуфери Soundking
- Сабвуфери Jamo
- Сабвуфери для дому
- Сабвуфери для фонового звуку
- Прямокутні сабвуфери
- Сабвуфери NGS
- Сабвуфери для лаунжу
- Сабвуфери Tannoy
- Сабвуфери з акумулятором
- Сабвуфери LTC
- Дизайнерські сабвуфери
- Сабвуфери ParkAudio
- Сабвуфери з живленням від підсилювача
- Пасивний сабвуфер dB Technologies
- Сабвуфери Studiomaster
- Сабвуфери Behringer
- Сабвуфери Klipsch
- Сабвуфери потужністю 1500 Вт і більше
- Сабвуфери FENDER
- Сабвуфери з фанери
- Сабвуфери потужністю 1001-1500 Вт



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)










































.jpg)

