Акустичний комплект LA1008CON1B
Акустичний комплект LA1008CON1B
Двосмугова акустична система для передачі звукового сигналу у приміщеннях ресторанів, торгових центрів, кафе, готелях, офісах, спортивних клубах. Потребу настінного монтажу. Пластиковий корпус з металевими гратами, монтажний кронштейн у комплекті. Декілька режимів роботи.
Характеристики:
Характеристики підсилювача:
- Двосмуговий настінний гучномовець 4"+2";
- Частотний діапазон: 100 – 18000 Hz;
- Потужність гучномовця: 100V - 10W;
- Режими роботи: 100V;
- Чутливість: 87 dB;
- Звуковий тиск: 103 dB;
- ABS структура корпусу;
- Габарити: 208 x 140х120 мм;
- Вага: 1 кг.
Характеристики грокомовника:
- Двосмуговий настінний гучномовець 4"+2";
- Частотний діапазон: 100 – 18000 Hz;
- Потужність гучномовця: 100V - 10W;
- Режими роботи: 100V;
- Чутливість: 87 dB;
- Звуковий тиск: 103 dB;
- ABS структура корпусу;
- Габарити: 208 x 140х120 мм;
- Вага: 1 кг.
| Країна виробник: | Китай |
| Динаміки (конфігурація) : | 2 х 4" |
| Рейтинг потужності : | 1-30 Вт |
| Категорія : | Акустичний комплект |
| Матеріал корпуса: | Пластиковий корпус |
| Кількість смуг : | 2-смугова |
| Живлення: | Від підсилювача |
| Колір: | Чорний |
| Чутливість: | 87 дБ |
| Місце встановлення: | Підвісна |
| Застосування: | Для фонового звуку, Для оповіщення |
| Макс. вхідний опір: | 8 Ом |
| Мін. частота відтворення: | 55 Гц і вище |
| Макс. частота відтворення: | 18 - 19,9 кГц |
| Площа озвучування: | Невеликі приміщення |
| Гарантія: | 1 рік |
| Вага: | >10 кг |
DV audioдо порівняння у списку порівняння31 258грн В наявності
DV audioдо порівняння у списку порівняння34 454грн В наявності
DV audioдо порівняння у списку порівняння28 194грн В наявності
DV audioдо порівняння у списку порівняння22 866грн В наявності
DV audioдо порівняння у списку порівняння24 464грн В наявності
DV audioдо порівняння у списку порівняння21 312грн В наявності
DV audioдо порівняння у списку порівняння22 733грн В наявності
DV audioдо порівняння у списку порівняння18 648грн В наявності
- Soundkingдо порівняння у списку порівняння
37грн В наявності - Soundkingдо порівняння у списку порівняння
67грн В наявності - Sky Soundдо порівняння у списку порівняння
3 000грн В наявності
-
27.11.2025
Настінна акустика є практичним рішенням для озвучення офісів, магазинів, ресторанів та інших комерційних приміщень. Такі колонки забезпечують рівномірне звучання, займають мінімум місця та гармонійно виглядають у будь якому інтер’єрі. На LuxPRO представлені низькоомні та трансляційні моделі різної потужності, включно з варіантами для вулиці. Настінні колонки легко монтуються на кронштейн і під’єднуються до трансляційних підсилювачів або звичайних аудіосистем. У каталозі доступні бренди JBL, RCF, Bosch, Apart Audio, Fonestar та інші. Вибирайте настінну акустику для якісного озвучення і замовляйте з доставкою по Україні.
-
30.06.2025
LuxPRO пропонує комплексні звукові рішення для будь-яких просторів - від ресторану до театру. Ми створюємо системи, які не просто звучать, а формують атмосферу, керують емоціями й залишають враження. Понад 1000 реалізованих проєктів і офіційне обладнання топових брендів. Ми ваша гарантія якості.
-
09.09.2023
Пропонуємо на ваш вибір акустичний комплект від невеличкого кафе до повноцінної концертної площадки як для аматорів так і для професійних виконавців. В нашому ассортименту ви знайдете усе це, на будь який смак, ціну та побажання в потужності чи кольорі. Фахівці нашої компанії проведуть повний комплекс послуг від підбору до налаштування у вас на об'єкті під ключ.
Какая мощность колонок?
Відповідь адміністрації магазину:
До комплекту входить Акустична система DV audio Control 1 Black
Потужність гучномовця: 100V - 10W
|
Какая разница между етим комплектом и LA808CON1B?
Відповідь адміністрації магазину:
Добрий день!
У даних комплектах різні підсилювачі.
В LA1008CON1B - трансляційний підсилювач DV audio LA-100.4P
В LA808CON1B - трансляційний підсилювач DV audio LA-80.4P
|
ТОП-категорії:
- Акустичний комплект для фонового озвучування приміщень
- Вуличні настінні системи оповіщення
- Настінні гучномовці для систем оповіщення
- Настінні акустичні системи



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)















































