• Міксуючий підсилювач РA ATMP240ZXL
    • Proel
    • 61 792грн
      В наявності
      Склад: Мукачево
      LUX-534601
    • Оплата:
      • Післяплатою — ТАК
      • Готівкою при отриманні — ТАК
      Доставка:
      • Безкоштовна доставка — ТАК
    • Опис товару
      Мікшерний підсилювач РA ATMP240ZXL здатний видавати до 240 Вт на 4 зони, оснащений медіаплеєром з FM-радіо, MP3-плеєром з підтримкою SD/USB та Bluetooth-підключенням
    • 0
      Написати відгук
    Характеристики:
    • функція зонного пейджингу через спеціальну мікрофонну базу PA RM4 (опціонально);
    • захист від перевантаження та короткого замикання для кожного виходу динаміка;
    • світлодіодний індикатор живлення;
    • світлодіодний індикатор рівня звуку;
    • роздільні регулятори рівня для зон 1÷4 та входів AUX;
    • регулювання тембру низьких та високих частот;
    • 4 входи MIC/MIC Phantom 48 В/LINE, збалансованих на клемах Euroblock.;
    • 3 входи AUX, що перемикаються за допомогою переднього селектора;
    • основний вихід живлення 4 Ом/70/100 В на клемі Euroblock;
    • 4 зонні виходи по 100 В на клемі Euroblock;