Акустична система B-55 2.0, USB, mini-jack
Напольна акустика B-55 2.0, USB, mini-jack
Акустична система B-55 2.0, USB, mini-jack має сучасний дизайн. Широкий частотний діапазон дозволяє слухати різні музичні стилі та отримувати задоволення від улюблених записів. Незважаючи на невеликий розмір, модель має достатній запас гучності. Системою дуже зручно керувати, оскільки регулятори гучності винесені на передню панель.
Характеристики:
- система: стерео;
- вихідна потужність; Вт: 0,5x2;
- діапазон частот, Гц: 120 – 16 000;
- комплект: 2 стерео колонки;
- матеріал: пластик;
- живлення: USB 2.0;
- захист: Магнітне екранування динаміків;
- колір чорний;
- розміри ДхШхВ, мм: 45x85x198;
- вага, кг: 0,5.
| Країна виробник: | Китай |
| Рейтинг потужності : | 1-30 Вт |
| Категорія : | Домашня акустика |
| Формат акустики: | 2.0 |
| Матеріал корпуса: | Пластиковий корпус |
| Живлення: | Від мережі, Від USB |
| Колір: | Чорний |
| Місце встановлення: | Настільна / полична |
| Застосування: | Для дому, Для комп'ютера |
| Інтерфейси: | 3.5 мм (Mini-Jack), USB |
| Мін. частота відтворення: | 55 Гц і вище |
| Макс. частота відтворення: | до 18 кГц |
| Площа озвучування: | Невеликі приміщення |
| Гарантія: | 1 рік |
| Вага: | >1 кг |
- Microlabдо порівняння у списку порівняння
3 699грн В наявності - Microlabдо порівняння у списку порівняння
599грн В наявності - Microlabдо порівняння у списку порівняння
1 369грн В наявності - Microlabдо порівняння у списку порівняння
2 599грн В наявності - Microlabдо порівняння у списку порівняння
849грн В наявності
- Pioneerдо порівняння у списку порівняння
51 034грн В наявності - JBLдо порівняння у списку порівняння
4 399грн В наявності - Music Hallдо порівняння у списку порівняння
26 580грн Під замовлення
-
30.06.2025
LuxPRO пропонує комплексні звукові рішення для будь-яких просторів - від ресторану до театру. Ми створюємо системи, які не просто звучать, а формують атмосферу, керують емоціями й залишають враження. Понад 1000 реалізованих проєктів і офіційне обладнання топових брендів. Ми ваша гарантія якості.
-
07.01.2022
Ми багато говоримо про акустику, не виняток і ця стаття, в якій йтиметься про вибір акустичної системи для дому. Коли ми купуємо ту чи іншу річ, ми чітко розуміємо, для чого ми її беремо, в даному випадку це як правило для озвучування комп'ютера або домашнього кінотеатру. Акустичні системи, що застосовуються в домашньому користуванні, мають ряд особливостей: дизайн, потужність, зручність у використанні. Як вибрати вибрати акустичні системи для комп'ютера або перегляду кінозалу ви завжди зможете дізнатися зателефонувавши нашим менеджерам а також приїхавши в наш демо зал, в якому наочно побачите, помацаєте і, звичайно ж, почуєте найбільш популярні моделі.
-
23.04.2021
У наш час на ринку професійної звукової техніки багато різного устаткування. І коли нам необхідно придбати якийсь обладнання ми губимося в розмаїтті всього того що може нам сьогодні запропонувати ринок. Для того щоб Ви змогли зробити свій вибір більш легким в пошуку професійного звукового акустичного обладнання ми написали цю статтю. У статті ви познайомитеся з найбільш поширеними акустичними системами, з їх застосуванням для конкретно поставлених завдань, а також з деякими особливостями по налаштуванню акустичних систем за допомогою звукових процесорів.
ТОП-категорії:
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END для будинку
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END Jamo
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END Magnat
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END Klipsch
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END B & W
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END Yamaha
- Акустичний комплект для домашнього озвучування приміщень
- Акустика для дома
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END для комп'ютера
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END Sonus Faber



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)










































.jpg)