Настінна акустична система SPK-IO608(PAIR)
Акустична система SPK-IO608(PAIR)
SPK-IO608(PAIR) - акустична система була розроблена як для професіоналів, так і для любителів розваг та здатна забезпечити повний, чистий та щільний звук в умовах обмеженого простору. Оснащений потужним 6,5-дюймовим поліпропіленовим динаміком, 1-дюймовим твитером з ферорідкісним охолодженням, середньоквадратичною потужністю 80 Вт/піковою потужністю 120 Вт і нескінченною перегородкою. Цей стельовий динамік є ідеальним рішенням для домашнього кінотеатру, аудіосистем всього будинку та скрізь, де потрібна якісна проекція звуку всередині стіни.
Більше того, він може відтворювати повний діапазон звукових частот, доповнюючи різні варіанти аудіо. Він пропонує частотну характеристику 30 Гц-20 кГц, чутливість 89 дБ та рівень опору 8 Ом. Крім того, Kramer SPK-IO608 оснащений алюмінієвими ґратами, стійкими до ультрафіолетового випромінювання; Раму та решітку можна пофарбувати відповідно до декору вашої кімнати.
Покращена потужність динаміка досягається за рахунок купола твітера з ферорідкісним охолодженням. Для оптимальної продуктивності гучномовці повинні бути розташовані на рівній відстані від місця прослуховування та розділені так, щоб кут між ними у місці прослуховування становив від 40 до 60 градусів.
Завдяки частотній характеристиці 30 Гц-20 кГц цей динамік відтворює повний звуковий діапазон від глибоких басів до надвисоких частот. Завдяки компактній конструкції (настановна глибина всього 3,5 дюйма) цей динамік забезпечує максимальну гнучкість установки у будь-якому місці.
Знайдіть місце розташування динаміка, обведіть отвір за допомогою шаблону для різання, що додається, розріжте гіпсокартон, приєднайте дроти динаміка і встановіть динамік; це так просто. Цей динамік оснащений вбудованими кронштейнами для вух собачих, які можна використовувати при модернізації.
Характеристики:
- тип: двосмугова коаксіальна кругла стінна акустична система з відкритою задньою частиною для використання нескінченним відбивачем;
- низькочастотний гучномовець: 6,5 дюйми з поліпропіленовим дифузором;
- високочастотний гучномовець: 1 дюйм із охолодженням магнітною рідиною;
- частотний діапазон: 30 Гц-20 кГц;
- імпеданс: 8 Ом;
- чутливість (рівень звукового тиску): 89 дБ (1 Вт на 1 м-код при 1 кГц);
- рекомендована потужність: 80 Вт, максимальна 120 Вт (середньоквадратичні значення);
- грати - білий відбивач з алюмінієвими ґратами, відповідає вимогам до дії ультрафіолету. Замикаються фіксатори, що забезпечують швидку установку на стелі;
- габарити: 30,5 см x 21,6 см x 8,9 см (Д, Ш, Г); розмір вирізу 27,3 см x 18,6 см;
- комплект поставки - пара гучномовців, шаблон та посібник з експлуатації;
- маса одного гучномовця: 1,6 кг;
- маса в упаковці (два гучномовці): 3,8 кг.
| Країна виробник: | Китай |
| Динаміки (конфігурація) : | 1 x 6,5" |
| Рейтинг потужності : | 61-100 Вт, 101-200 Вт |
| Категорія : | Гучномовець |
| Матеріал корпуса: | Пластиковий корпус |
| Кількість смуг : | 2-смугова |
| Живлення: | Від мережі, Від підсилювача |
| Колір: | Білий |
| Чутливість: | 89 дБ |
| Місце встановлення: | Настінна |
| Застосування: | Для дому, Для дискотеки, Для фонового звуку, Для вечірки, Для презентацій |
| Макс. вхідний опір: | 8 Ом |
| Мін. частота відтворення: | 30 - 39,9 Гц |
| Макс. частота відтворення: | 20 - 24,9 кГц |
| Площа озвучування: | Невеликі приміщення |
| Гарантія: | 1 рік |
| Вага: | >5 кг |
- Soundkingдо порівняння у списку порівняння
38грн В наявності - Soundkingдо порівняння у списку порівняння
70грн В наявності - Sky Soundдо порівняння у списку порівняння
3 465грн В наявності
-
27.11.2025
Настінна акустика є практичним рішенням для озвучення офісів, магазинів, ресторанів та інших комерційних приміщень. Такі колонки забезпечують рівномірне звучання, займають мінімум місця та гармонійно виглядають у будь якому інтер’єрі. На LuxPRO представлені низькоомні та трансляційні моделі різної потужності, включно з варіантами для вулиці. Настінні колонки легко монтуються на кронштейн і під’єднуються до трансляційних підсилювачів або звичайних аудіосистем. У каталозі доступні бренди JBL, RCF, Bosch, Apart Audio, Fonestar та інші. Вибирайте настінну акустику для якісного озвучення і замовляйте з доставкою по Україні.
-
17.02.2023
Озвучування різних типів приміщень в Україні - пріоритетний напрямок діяльності нашої компанії. Багаторічний досвід роботи в даній сфері дозволяє нам знаходити надійні і якісні інсталяційні рішення для будь-якого бару, ресторану, кафе, конференц-зали та багатьох інших будівель громадського та приватного призначення. В даному огляді ми розповімо про акустичних системах Hi-Fi і Hi-End в ролі фонового оповіщення, озвучування за допомогою трансляційній акустики, аварійні системи оповіщення. Але все ж рекомендуємо при покупці і установці даного обладнання, звернутися до наших фахівців, які абсолютно безкоштовно проведуть консультацію поїх підбору а при необхідності і установку всього комплексу систем фонового озвучування.
-
21.10.2022
Системи фонового звуку, як і системи оповіщення, останнім часом набули стрімкого поширення. Погодьтесь, зараз навіть біля мобільної кав'ярні ми можемо чути приємну музику і цим само умовно відгороджуємось від ранкового натовпу, що стрімголов поспішає зайнятись своєю щоденною рутинною роботою. І справа тут не в каві. Справа в звуковому оформленні.
ТОП-категорії:
- Настінні гучномовці для систем оповіщення
- Вуличні настінні системи оповіщення
- Настінні акустичні системи
- Акустичний комплект для фонового озвучування приміщень



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)












































