• Всепогодний драйвер DRIVER150W8
    Рекомендуємо
    • BIG
    • 2 300грн
      В наявності
      Склад: Одеса
      Доставка:
      • Безкоштовна доставка — ТАК
      • Самовивіз з магазину — НІ
      • Кур'єром по Києву — НІ
      • Нова Пошта — ТАК
      • Автолюкс — ТАК
    • Опис товару
    • 0
      Написати відгук
    Драйвер для низькоомного оповіщення.
    Характеристики:
    • потужність: 150W;
    • частотний діапазон: 150Hz-10KHz;
    • чутливість (1W/1M): 108dB;
    • опір: 8Ω.
Країна виробник: Китай
Опір: 8 Ом