Cабвуфер SYX-18 activ
Cабвуфер SYX-18 activ
Акустичний сабвуфер BIG syx18 activ мають вбудований підсилювач потужності, що ідеально підібраний заводом виробником для встановлених у них гучномовців, що дозволяє відфільтровувати високі частоти, спрощує узгодження сабвуфера з широкосмуговими акустичними системами.
Харaктеристики:
- потужність: 600W/1200W(max);
- Subwoofer: 18"- 600W;
- опір: 8Ω;
- регульований кросовер;
- частотний діапазон: 25Нz-250KНz;
- чутливість (1W/1М): 98db;
- напруга живлення: 220/50Нz.
| Країна виробник: | Китай |
| Динаміки (конфігурація) : | 1 x 18" |
| Рейтинг потужності : | 601-1000 Вт |
| Категорія : | Активний сабвуфер |
| Матеріал корпуса: | Дерев'яний корпус |
| Кількість смуг : | 1-смугова |
| Живлення: | Від мережі |
| Колір: | Чорний |
| Форма корпусу: | Прямокутна |
| Місце встановлення: | Підлогова |
| Застосування: | Для дискотеки, Для караоке, Для концертних майданчиків, Для вечірки |
| Макс. вхідний опір: | 8 Ом |
| Мін. частота відтворення: | 25 - 29,9 Гц |
| Макс. частота відтворення: | до 18 кГц |
| Площа озвучування: | Великі приміщення |
| Гарантія: | 6 місяців |
| Вага: | >25 кг |
AllAudioдо порівняння у списку порівняння1 516грн В наявності
-36%
Bespecoдо порівняння у списку порівняння1 637грн1 046грнВ наявності
-40%Clarityдо порівняння у списку порівняння475грн285грнВ наявності- Athleticдо порівняння у списку порівняння
1 480грн В наявності
-
30.06.2025
LuxPRO пропонує комплексні звукові рішення для будь-яких просторів - від ресторану до театру. Ми створюємо системи, які не просто звучать, а формують атмосферу, керують емоціями й залишають враження. Понад 1000 реалізованих проєктів і офіційне обладнання топових брендів. Ми ваша гарантія якості.
-
08.08.2019
Чистота і якісне звучання завдання кожного: музиканта, що грає улюблену музику, слухача цієї музики, людини, який у вихідний день вирішив подивитися недавно вийшов фільм. Але ось невдача - іноді складається таке враження, що звучання улюбленої композиції або спецефектів у фільмі зовсім ріже слух. І це відчуває навіть саме непідготовлене вухо. У чому ж справа?
-
22.04.2017
Сабвуфер - важливий елемент комплексної акустичної системи. Він призначений для відтворення звуків, які знаходяться на низькочастотному рівні. Пристрій відтворює в межах від 20 до 160 Гц. Звичайно, людське вухо досить важко сприймає звук на такому низькочастотному рівні. Однак сабвуферного пристрій, включене до складу акустики, дає більшу повноту звуку при прослуховуванні музичних композицій, перегляд фільму. Професійні сабвуфери, купити які пропонує наш інтернет-магазин, поділяються на два основних типи - активні та пасивні. Яку модель вибрати - в наступному експертному огляді.
ТОП-категорії:
- Сабвуфери Studiomaster
- Сабвуфери Peecker Sound
- Сабвуфери HECO
- Сабвуфери AllAudio
- Підвісні сабвуфери
- Сабвуфери для лаунжу
- Сабвуфери PreSonus
- Сабвуфери RCF
- Вбудовувані сабвуфери
- Сабвуфери D.A.S.
- 8-смугові сабвуфери
- Сабвуфери TURBOSOUND
- Сабвуфери LTC
- Сірі сабвуфери
- 2-смугові сабвуфери
- Сабвуфери з акумулятором
- Сабвуфери Martin Audio
- Сабвуфери Yamaha
- Сабвуфери потужністю 401-600 Вт
- Сабвуфери для дому
- Сабвуфери Kramer
- Сабвуфери Biema
- Сабвуфери Behringer
- Сабвуфери DYNACORD
- Сабвуфери City Sound
- Сабвуфери з дерева / MDF
- Сабвуфери для концертних майданчиків
- Сабвуфери Peavey
- Стельові сабвуфери
- Сабвуфери Tannoy
- Білі сабвуфери
- Сабвуфери Genelec
- Сабвуфери з Bluetooth
- Сабвуфери HK Audio
- Активний сабвуфер Electro-Voice
- 1-полосні сабвуфери
- Сабвуфери BIG
- Сабвуфери FBT
- Сабвуфери з дерев'яним корпусом
- Сабвуфери Klipsch
- Сабвуфери LINE6
- Сабвуфери для караоке
- Сабвуфери для дискотеки
- Сабвуфери GEMINI
- Сабвуфери DAP Audio
- Трапецієподібні сабвуфери
- Сабвуфери FENDER
- Підлогові сабвуфери
- Сабвуфери потужністю 1001-1500 Вт
- Сабвуфери з фанери
- Чорні сабвуфери
- Сабвуфери в пластиковому корпусі
- Сабвуфери потужністю 601-1000 Вт
- Сабвуфери NGS
- Сабвуфери Electro-Voice
- Сабвуфери з полістиролу
- Всепогодні сабвуфери
- Пасивні сабвуфери
- Сабвуфери Phonic
- Прямокутні сабвуфери
- Сабвуфери для фонового звуку
- Сабвуфери B52
- Сабвуфери Soundking
- Сабвуфери ParkAudio
- Сабвуфери Apart
- Сабвуфери MAG
- Сабвуфери для конференц-залу
- Сабвуфери потужністю 201-400 Вт
- Сабвуфери вагою> 1 кг
- Сабвуфери з АВС стали
- Сабвуфери з 6.35 мм (Jack)
- Сабвуфери для презентацій
- Активні сабвуфери
- Сабвуфери BST
- Сабвуфери для оповіщення
- Сабвуфери AMC
- Сабвуфери JBL
- Сабвуфери для студії
- Сабвуфери для кінотеатру
- Настінні сабвуфери
- Сабвуфери American DJ
- Сабвуфери з живленням від підсилювача
- Сабвуфери Ohm
- Сабвуфери Pioneer
- Сабвуфери Jamo
- Сабвуфери IBIZA
- Сабвуфери Omnitronic
- Сабвуфери з живленням від мережі
- Сабвуфери MACKIE
- Сабвуфери потужністю 1500 Вт і більше
- Сабвуфери QSC
- Сабвуфери з Powercon
- Сабвуфери L-Acoustics
- Автономні сабвуфери
- Сабвуфери з RCA
- Сабвуфери KUSTOM



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)









































.jpg)