• Акустичний комплект LA1204PS5B
    • DV audio
    • Немає в наявності
      Доставка:
      • Безкоштовна доставка — НІ
    • Програма лояльності
    • Повідомити при наявності
    • 0
    Акустичний комплект LA1204PS5B. Підвісна акустична система DV Audio PS-502TB. Підвісний гучномовець може застосовуватися в різних областях. Це повнофункціональні гучномовці для відтворення мови та музики у магазинах, торгових центрах, школах, офісах, спортивних залах, готелях та ресторанах. У комплект входять цілісний гучномовець потужністю 30W в пластиковому корпусі. З лицьового боку вбудовані круглі металеві грати.
    Характеристики:
    Характеристики підсилювача:
    • вихідна потужність: 120 Вт RMS;
    • тип вихідного сигналу: 70V, 100V або 4-16 ом;
    • мікрофонний вхід: 3mV, 600 Ohms;
    • лінійний вхід: 200mV, 10K Ohms;
    • частотний діапазон: 80 Hz-16 Khz;
    • коефіцієнт нелінійних спотворень (THD) при 1kHz: Не більше ніж 0,5%;
    • співвідношення сигнал/шум: AUX 85dB/MIC 115dB;
    • розмір ШхГхВ: 490х330х90 мм;
    • вага: 6,5 кг.
    Характеристики гучномовця:
    • двосмуговий настінний гучномовець 5+"1.5";
    • потужність гучномовця: 100В – 7,5Вт-15Вт-30Вт;
    • потужність гучномовця: 70В – 3,75Вт-7,5Вт-15Вт;
    • режими роботи: 100V + 8 Ом;
    • чутливість: 89 dB;
    • звуковий тиск: 103 dB;
    • ABS структури корпусу;
    • габарити: 220 x 230 мм;
    • вага: 1,5 кг;
    • колір чорний.
Країна виробник: Китай
Динаміки (конфігурація) : 1 x 5"
Категорія : Акустичний комплект
Матеріал корпуса: Пластиковий корпус
Кількість смуг : 2-смугова
Живлення: Від мережі
Колір: Чорний
Чутливість: 89 дБ
Місце встановлення: Вбудована
Застосування: Для фонового звуку, Для оповіщення
Інтерфейси: Bluetooth, FM тюнер, MP3 плеєр
Макс. вхідний опір: 4-16 Ом
Мін. частота відтворення: 55 Гц і вище
Макс. частота відтворення: 20 - 24,9 кГц