Сабвуфер SUB-8T
Сабвуфер SUB-8T
SUB-8T - сабвуфер рекомендований використовувати з широкосмуговими акустичними системами, розмір динаміка до 5". Корпус із ДСП, монтажний кронштейн для встановлення на стіну або стелю в комплекті. Кілька режимів роботи. Може використовуватись тільки в закритих приміщеннях.
Характеристики:
- низькочастотний динамік розміром: 8";
- частотний діапазон: 40 – 800 Hz;
- потужність гучномовця: 100V – 55W-25W-15W;
- потужність гучномовця: 70V – 40W-20W-10W;
- режими роботи: 100V + 4 Ом;
- чутливість: 90 dB;
- ДСП - структура корпусу;
- габарити: 380 x 310 х 365 мм;
- вага: 6,2 кг;
- колір чорний.
| Країна виробник: | Китай |
| Динаміки (конфігурація) : | 1 x 8" |
| Рейтинг потужності : | 31-60 Вт |
| Категорія : | Активний сабвуфер |
| Матеріал корпуса: | Фанера |
| Живлення: | Від мережі |
| Колір: | Чорний |
| Чутливість: | 90 дБ |
| Місце встановлення: | Підлогова |
| Застосування: | Для дискотеки, Для лаунжа, Для концертних майданчиків, Для вечірки |
| Макс. вхідний опір: | 4 Ом |
| Мін. частота відтворення: | 40 - 54,9 Гц |
| Макс. частота відтворення: | до 18 кГц |
| Площа озвучування: | Невеликі приміщення |
| Гарантія: | 1 рік |
| Вага: | >10 кг |
AllAudioдо порівняння у списку порівняння1 516грн В наявності
-36%
Bespecoдо порівняння у списку порівняння1 637грн1 046грнВ наявності
-20%Clarityдо порівняння у списку порівняння475грн380грнВ наявності- Athleticдо порівняння у списку порівняння
1 480грн В наявності
-
16.10.2025
Сабвуфер це акустична система, яка відтворює найнижчі частоти та додає глибини будь-якому звучанню. Він підсилює бас і створює повне відчуття присутності музики або ефектів у кіно. У каталозі LuxPRO представлені активні й пасивні сабвуфери для домашнього прослуховування, студій звукозапису та концертних майданчиків. Вибирайте моделі від провідних брендів JBL, Yamaha, Behringer, Polk Audio, Wharfedale. Замовляйте потужні сабвуфери з гарантією якості та доставкою по всій Україні.
-
30.06.2025
LuxPRO пропонує комплексні звукові рішення для будь-яких просторів - від ресторану до театру. Ми створюємо системи, які не просто звучать, а формують атмосферу, керують емоціями й залишають враження. Понад 1000 реалізованих проєктів і офіційне обладнання топових брендів. Ми ваша гарантія якості.
-
21.10.2022
Системи фонового звуку, як і системи оповіщення, останнім часом набули стрімкого поширення. Погодьтесь, зараз навіть біля мобільної кав'ярні ми можемо чути приємну музику і цим само умовно відгороджуємось від ранкового натовпу, що стрімголов поспішає зайнятись своєю щоденною рутинною роботою. І справа тут не в каві. Справа в звуковому оформленні.
ТОП-категорії:
- Сабвуфери L-Acoustics
- Сабвуфери для вулиці
- Сабвуфери BIG
- Сабвуфери AMC
- Дизайнерські сабвуфери
- Сабвуфери Phonic
- Підвісні сабвуфери
- Підлогові сабвуфери
- Сабвуфери RCF
- Сабвуфери з дерева / MDF
- Сабвуфери потужністю 1500 Вт і більше
- Сабвуфери для караоке
- Сабвуфери ParkAudio
- Сабвуфери Pioneer
- Сірі сабвуфери
- Сабвуфери з Bluetooth
- Сабвуфери IBIZA
- Сабвуфери потужністю 401-600 Вт
- 2-смугові сабвуфери
- Сабвуфери JBL
- Коричневі сабвуфери
- Сабвуфери Soundking
- Пасивний сабвуфер dB Technologies
- Сабвуфери з USB
- Сабвуфери City Sound
- 8-смугові сабвуфери
- Сабвуфери Klipsch
- Сабвуфери FENDER
- Сабвуфери PreSonus
- Сабвуфери Apart
- Сабвуфери Behringer
- Сабвуфери з 6.35 мм (Jack)
- Сабвуфери B52
- Сабвуфери Jamo
- Сабвуфери TOA
- Сабвуфери Electro-Voice
- Сабвуфери LTC
- 1-полосні сабвуфери
- Сабвуфери Martin Audio
- Сабвуфери з фанери
- Сабвуфери Kramer
- Сабвуфери KUSTOM
- Сабвуфери MACKIE
- Сабвуфери для вечірок
- Сабвуфери Biema
- Сабвуфери LINE6
- Сабвуфери в пластиковому корпусі
- Сабвуфери FBT
- Всепогодні сабвуфери
- Сабвуфери для лаунжу
- Сабвуфери для кінотеатру
- Сабвуфери dB Technologies
- Сабвуфери з RCA
- Сабвуфери для концертних майданчиків
- Сабвуфери HECO
- Сабвуфери з живленням від підсилювача
- Сабвуфери для дому
- Сабвуфери Omnitronic
- Сабвуфери D.A.S.
- Сабвуфери з берези
- Сабвуфери з полістиролу
- Сабвуфери DAP Audio
- Сабвуфери AllAudio
- Активний сабвуфер Electro-Voice
- Сабвуфери American DJ
- Сабвуфери Tannoy
- Сабвуфери потужністю 601-1000 Вт
- Трапецієподібні сабвуфери
- Сабвуфери Studiomaster
- Активні сабвуфери
- Сабвуфери для презентацій
- Сабвуфери з живленням від мережі
- Автономні сабвуфери
- Сабвуфери для дискотеки
- Сабвуфери для оповіщення
- Стельові сабвуфери
- Сабвуфери для фонового звуку
- Сабвуфери Yamaha
- Сабвуфери GEMINI
- Сабвуфери QSC
- Настольно / поличні сабвуфери
- Сабвуфери MAG
- Сабвуфери з дерев'яним корпусом
- Сабвуфери B & W
- Сабвуфери Premiere acoustics
- Сабвуфери з АВС пластика
- Сабвуфери HK Audio
- Сабвуфери JB sound
- Вбудовувані сабвуфери
- Сабвуфери Peecker Sound
- Пасивні сабвуфери
- Сабвуфери вагою> 1 кг
- Сабвуфери для студії
- Сабвуфери для конференц-залу
- Сабвуфери потужністю 201-400 Вт
- Сабвуфери NGS



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)











































.jpg)

