Гучномовець VXC8
Широкосмуговий гучномовець VXC8
VXC8 - інсталяційна двухполосная стельова акустична система від компанії Yamaha з коаксіальним розташуванням восьмидюймового динаміка і дюймового твіттера. Модель входить в лінійку VXC, яка розроблена для професійного озвучування комерційно орієнтованих приміщень. Пристрій обладнаний вбудованим трансформатором з висновками під кілька робочих напруг, в той же час є можливість підключення як низкоомной навантаження. Вбудована в схему електронний захист від перевантаження акустичних систем зможе захистити динаміки при експлуатації. Широкий амплітудно-частотний діапазон діє в межах конуса з кутом розкриття 100 градусів.
Продумана конструкція має зручністю монтажу і надійністю. Переносний ремінь на корпусі дозволяє переносити відразу кілька таких акустичних систем в одній руці, а спеціальний запобіжник захистить від випадіння зі стелі акустики при тимчасовому кріпленні під час монтажних робіт. Підключення реалізовані на 4-контактному роз'ємі Euroblock. Корпус є комбінацією сталевий ємності і полістиролу з високою ударостойкостью. Сітка акустичних систем передбачена виробництвом в двох кольорах: чорному і білому, проте може бути забарвлена в інший колір самостійно.
Характеристики:
- тип акустичних систем - 2-смугові, Акустичний підвіс;
- частотний діапазон (-10дБ) - 55Гц - 20кГц (випромінювання в полупространство: 2π);
- номінальне покриття - 100 ° конічний (випромінювання в полупространство: 2π);
- компоненти - НЧ: 8 "конічний; ВЧ: 1" з м'яким куполом;
- номінальна потужність - шумова: 90 Вт; програмна: 180 Вт; пік: 380 Вт;
- номінальний імпеданс - 8Ω;
- трансформатор (положення перемикача) - 100 В: 60 Вт (170Ω), 30 Вт (330Ω), 15 Вт (670Ω); 70 В: 60 Вт (83Ω), 30 Вт (170Ω), 15 Вт (330Ω), 7.5 Вт (670Ω);
- SPL - чутливість (1 Вт; 1 м по осі): 90 дБ SPL (випромінювання в полупространство: 2π); пік. (Расчетн.): 116 дБ SPL (1 м, розрахований на основі номінальної потужності і чутливості без урахування компресії);
- входи / Виходи - 1 x Euroblock (4P): (Вхід: + / -, Loop Thru: + / -);
- обробка - VXC8: Чорний / VXC8W: Білий (Захисна сітка);
- габарити - діаметр: 325 мм; глибина: 259 мм;
- вага без упаковки - 6.6 кг;
- аксесуари - кільце ущільнювача, керамічна планка, шаблон для вирізу;
- розмір отвору - Ø285 мм;
- товщина стельового перекриття - 5 - 35 мм;
- упаковка - в упаковці - пара акустичних систем;
- сертифікація - UL1480, UL2043, NFPA70, CE, EAC, RoHS.
| Країна виробник: | Японія |
| Динаміки (конфігурація) : | 1 x 8" |
| Рейтинг потужності : | 101-200 Вт |
| Категорія : | Гучномовець |
| Кількість смуг : | 2-смугова |
| Колір: | Чорний |
| Форма корпусу: | Кругла |
| Чутливість: | 90 дБ |
| Місце встановлення: | Cтельова |
| Застосування: | Для дому, Для лаунжа, Для фонового звуку |
| Макс. вхідний опір: | 8 Ом |
| Мін. частота відтворення: | 55 Гц і вище |
| Макс. частота відтворення: | 20 - 24,9 кГц |
| Площа озвучування: | Невеликі приміщення |
| Гарантія: | 1 рік |
| Вага: | >10 кг |
- Yamahaдо порівняння у списку порівняння
8 820грн В наявності
- Soundkingдо порівняння у списку порівняння
37грн В наявності - Soundkingдо порівняння у списку порівняння
67грн В наявності - Sky Soundдо порівняння у списку порівняння
3 465грн В наявності
-
08.05.2017
Динаміки - ключовий елемент будь-якої акустичної системи. Саме за допомогою цього елемента відбувається перетворення електросігнала в безпосередньо акустичний звук і звуковидобування з підключеного джерела. У більш широкому термінології динаміки називаються «гучномовцями». Досить часто ми отримуємо питання від наших клієнтів, що робити ремонтувати або купувати новий? Однозначної відповіді немає, потрібно врахувати ступінь поломки, вартість нового динаміка і в цьому всім Вам на допомогу прийде наш сервісний центр LuxService
-
01.12.2016
Сучасні системи оповіщення створюються за допомогою різної технічної атрибутики, починаючи від предпідсилюючий моделей обладнання, закінчуючи високоякісними гучномовцями - кінцевими споживачами. Як кінцевих споживачів можуть використовуватися вже згадані гучномовці або ж класичні акустичні динаміки. Однак сучасні розробники звукової техніки пропонують принципово новий варіант облаштування сповіщувальної системи - звуковий прожектор. Що таке звуковий прожектор, якими характеристиками він володіє - про все це ми поговоримо в нашому огляді.
-
29.11.2016Нестандартних ситуацій в сучасному суспільстві, на жаль, стає все більше. Всілякі аварійні «історії» відбуваються на багатьох підприємствах, в промислових зонах, в сучасних офісах, громадських приміщеннях (торгові центри, ресторани). Запорука успішного подолання таких ситуацій - це своєчасне оповіщення та попередження всіх людей (персоналу, покупців, відвідувачів) про виниклу аварійної загрозу. Для цього створені спеціальні системи оповіщення, купити які необхідно в кожне приміщення, де на постійній основі знаходиться велика кількість людей. В цілому, такі вимоги безпеки прописані в законодавстві.



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)













































