• Рама для барабанів PMD1100M
    • Рама для барабанів PMD1100M
    • TAMA
    • 11 702грн
      Немає в наявності
      Доставка:
      • Безкоштовна доставка — ТАК
    • Опис товару
      TAMA PMD1100M - рама для ударних, 1,1м с опорами
    • Програма лояльності
    • Повідомити при наявності
    • 0
  • Рама для барабанів PMD1100M
    TAMA PMD1100M - це основна ланка рами, яке включає дві вертикальні труби довжиною по 850 мм, одну горизонтальну трубу довжиною 1100 мм і два затиску для том-холдери. Цей хардвер підходить для фронтального / центрального використання з установкою з одним бас-барабаном або з боку підлогового тома установки з двома бас-барабанами. Вертикальні труби мають литі з'єднання у верхній частині діаметром 19.1 мм, на які можна встановити власники тарілок.