Кріплення для томів і тарілок

Будь-який барабанщик знає ціну якісних тарілок для свого музичного інструменту. Від них залежить глибина і гучність звучання, швидкість і якість відпрацювання композиції. Якісні, довговічні тарілки для барабанних установок виробляються з високоміцної прокололи. Саме цей матеріал містить «секрет» живого і соковитого звуку, який дарує реалістичний ефект. Відомим брендом, який є лідером у виробництві бас-тарілок є Zildjian (Зілджян).

Тарілки для барабанних установок: особливості, модельний ряд

Компанія спеціалізується в області професійного звуку акустики для барабанів. Широкий модельний ряд тарілок мають фірмовим звучанням. До бюджетним моделям бренду відносять тарілки Planet Z і Edge. Зверніть також увагу на модель ZBТ, яка виконана у відповідності до вимог сучасних рок-груп. Відомої за своїм блискучому звучанню є серія тарілок Avedis, які активно використовуються групою The Doors в своїх треках.
 
Для тих, хто шукає більш сучасний звук слід звернути увагу на покоління A Custom. Завдяки зменшеній товщині забезпечується тонке, але багате звучання. Ви любите хард-рок? Вам безумовно припаде до смаку тарілки Z Custom зі збільшеною товщиною стінок. Покриття Діамант, відсутність проточки, наявність кування дозволяє створити потужний звук з лютим характером.

Що ми знаємо про цю компанію і її продукції

Якщо ви музикант, який любить екзотику в звучанні барабана - розгляньте серію Sound Effects. Щоб барабан звучав по-східному покупець віддає перевагу тарілку Oriental з якимсь китайським мотивом звуку. А якщо музика має латиноамериканський або кубинський акцент, то безумовно вибирайте модель Azuka.
 
Технічні характеристики тарілок для барабанних установок
 
• Якісна тарілка базується на суміші олова і бронзи. Лита структура забезпечує щільність звуку без втрати мелодійності.
• Тривалий термін служби. Сучасні технології виробництва продукції Зілджян забезпечують практичність тарілок в активній експлуатації. Висока міцність, стійкість до сильних ударів виключає ймовірність деформації.
• Широкий модельний ряд. Вибирайте найбільш підходящу модель з доступних в нашому каталозі. Вся продукція поставляється від офіційного бренду з гарантією якості.

Даруємо можливість замовити Кріплення для томів і тарілок за доступною ціною в інтернет каталозі звукового обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою в усі регіони України. Также, Ви можете подивитися IP-системи оповіщення таких брендів як: QUIK LOK, K&M, FBT. Онлайн каталог LuxPRO доставить покупцям в містах: Черкаси, Бердянськ, Кам`янець-Подільський, а також в усі куточки України.