• Комутатор VS-81FW

  • 8 613грн
  • Kramer
  120442
  • Опис товару
   Механический 8-портовый коммутатор Firewire (до 400 Мбит/с) VS-81FW
  • Доставка

   Ми проводимо доставку товарів в будь-який регіон України перевізниками: Нова пошта, Інтайм, Автолюкс а також здійснюємо кур'єрську доставку замовленого Вами обладнання. Перед тим як провести замовлення, обговоріть всі питання пов'язані: з термінами доставками, видом доставки і оплатою за доставку з менеджером компанії, який приймає Ваше замовлення. Доставка і відправка товарів на суму до 300 грн здійснюється по 100% передоплаті. Безкоштовна доставка здійснюється при замовленні товарів понад 5000 грн. - В режимі склад-склад перевізниками: Інтайм, Нова пошта, Автолюкс а також при замовленні та доставці по м.Києву. При замовленні товару зі знижкою і за програмою лояльності - доставка платна!

  • Гарантія
   Сервісний центр LuxSERVICE структурний підрозділ компанії LuxPRO™ здійснює ремонт і обслуговування різноманітних категорій техніки, представленої в асортименті компанії. Виписуючи гарантійний талон на проданий товар, ми беремо на себе гарантійні зобов'язання, при цьому ремонт може проводитися не тільки на базі нашого сервісного центру Lux SERVICE але і сервісних центрів інших компаній обслуговуючих той чи інший бренд. Ми дуже цінуємо наших клієнтів і намагаємося створити комфортні услoвія для покупки і обслуговування наших товарів. Для нас ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ - запорука тривалої співпраці і нашого успіху в роботі з клієнтами.
  • Оплата
   Наша компанія пропонує здійснити оплату за замовлений товар або проведену послугу у вигляді готівкового розрахунку в офісі компанії, на підставі виписаної менеджером компанії рахунки-фактури, а також при кур'єрській доставці (безпосередньо кур'єру під час отримання замовлення), безготівкового розрахунку за рахунком (для платників ПДВ і фіз. осіб), в системі Приват24 (privat24.ua - ПриватБанк), шляхом післяплати (при відправці замовлень по Україні), купівлею в кредит через ОТР банк і кредит Маркет, оплатою картою Visa / MasterCard через термінал або Liqpay.com, оплатою WebMoney (універсальна система оплати ONLINE).
  • Програма лояльності
   Кожен клієнт при замовленні товару в інтернет-магазині LuxPRO™ отримує знижку на придбане обладнання від 5% до 15% з першої ж покупки. При замовленні товару: на суму від 100 грн. до 25 000 грн. - Надається 5% знижки (Срібна Карта), на суму від 25 000 грн. до 50 000 грн. - Надається 10% знижки (Золота Карта) і на суму понад 50 000 грн. - Надається 15% знижки (Платинова Карта). В подальшому Ваша знижка зберігається. Для оформлення постійної знижки в 5% Вам необхідно всього лише зробити вхід в один клік зайшовши через будь-яку соціальну кнопку на якій ви авторизовані або провести реєстрацію на сайті. Для отримання знижки в 10% і 15% проведіть реєстрацію і свяжітіесь з менеджером компанії. Детальніше про Програму Лояльності
 • Механический 8-портовый коммутатор Firewire  (до 400 Мбит/с)  VS-81FW

  VS-81FW - высококачественый механический коммутатор, рассчитанный на 8 портов, предназначен для сигналов шины Firewire (IEEE 1398), подключения осуществляются с помощью 6­-ти контактных разъемов Firewire. Устройство разработано в качестве компактного настольного блока для обмена сигналами Firewire (цифровое видео, данные, и т.д.) между двумя из восьми источников или приемников сигналов. Устройство позволяет подключить до восьми источников/приемников (связь осуществляется в обоих направлениях) и выбрать любую пару устройств, например, осуществить подключения в небольшой студии, работающей с цифровым видео (DV). Учтите, что VS-81FW может обеспечить только один тракт прохождения сигнала одновременно (одно активное соединение) - устройство не может распределять сигнал по нескольким выходам одновременно. Аппарат позволяет подавать напряжение питания с одного устройства Firewire на другое, также подключенное к коммутатору (например, обеспечить питание концентратора/распределителя от карты Firewire). Высококачественные коммутирующие компоненты и тщательно выполненная конструкция схемы обеспечивают отличное разделение входных сигналов, делая VS-81FW идеальным устройством для передачи сигналов со скоростью до 400 Мбит/с. Конструкция, не требующая источника питания, дает преимущество в тех приложениях, где в противном случае потребовалось бы выполнение различных требований по совместимости.
   

  Характеристики:

  • Входы - 8 Firewire, 6-контактные разъемы;
  • Выходы - 8 Firewire, 6-контактные разъемы;
  • Коммутация - механическая, с системой «отключение перед подключением»;
  • Совместимость - до 400 МБ/с;
  • Масса - около 0,7 кг;
  • Габариты (Ш * Г * В) - 18,8 x 10,2 x 4,4 см (7,4" x 4" x 1,7");
  • Опции - адаптер для стойки Kramer RK-81, для размещения 2 устройств в одной вертикальной секции стойки.
  Применение:
   
  • Небольшие системы для редактирования видео;
  • Системы коммутации данных.
 • Джерела фонового звуку для професійної акустики
  Джерела фонового звуку для професійної акустики

  Джерела фонового звуку для професійної акустики - сучасне обладнання, завданням якого є поліпшення вихідних параметрів звучання, можливість зручно програвати звук з різних носіїв, забезпечення користувача багатофункціональною системою правління. Інтернет-магазин LuxPRO підготував значний асортимент брендових моделей, де кожна з них - апаратура високої якості, компактних розмірів, оригінальних дизайнів.