Зенітні прожектори

Часто прогулюючись по нічному місту, ми звертаємо увагу на промені в небі! І звичайно ж це не тільки привертає нашу увагу, а й змушує нас наблизитися до цього місця з цікавості побачити, а що це там світить? Як правило це професійний зенітний прожектор, встановлений поблизу розважального комплексу, нічного клубу або дискотеки.

Зенітні прожектори в небо - світлові гармати для шоу

Гра світла завжди зачаровувала увагу і уми людства. Перша лампочка, яка засвітила в цьому світі викликала фурор поряд з ефектом, який ми бачимо сьогодні, коли в роботу вступають потужні світлові гармати. Сучасні зенітні світлові прилади підрозділяються в першу чергу по потужності на 1000 Вт, 2500 Вт, 4000 Вт. а також по функціоналу на одне променеві і багатопроменеві, одне кольорові і різнокольорові. Це досить не прості апарати, які споживають велику кількість електроенергії і вимагають спец. підготовки обслуговується персоналу.
 
Зенітний прожектор сьогодні це атрибут практично будь-якого великого розважального комплексу, який привертає увагу в нічний час і тим самим запрошуючи клієнтів до Вас в гості.
Якщо Ваше заклад вимагає додаткову рекламу, кращого рішення в нічний час, ніж зенітну світлову гармату купити і виставити біля закладу - Вам не знайти. Зенітний прожектор купити це пів справи, ще варто звернути увагу, що зенітні прожектори це високо потужні світлові прилади і підключення їх до мережі вимагає спец. підготовки кваліфікованих фахівців - електриків.
 
Купуючи зенітні "світлові гармати" у нас Ви отримаєте не тільки безкоштовну консультацію наших фахівців але і технічну підтримку як в гарантійний період так і після його закінчення від нашого сервісного центру.
 
 
 
Зовсім недавно в центрі Києва на честь героїв "Небесної сотні" було запалено 100 зенітних світлових приладів для світловий інсталяція «Промені гідності», які своїми променями йшли на багато кілометрів в небо. Видовище було яскравим і неймовірно зворушливим. Дані світлові апарати символізували душі активістів Майдану і були розміщені на тих місцях, де були вбиті Герої Небесної Сотні. 

Зенітні прожектори - актуальні ціни та покупка в ЛЮКСПРО

Інтернет-магазин LuxPRO спеціалізується в першу чергу на продаж, обслуговування світлового обладнання, тому хто як не ми зможемо Вам допомогти не помилитися у вашому виборі а тим більше, коли мова йде про таких потужних апаратах.
 
Маючи власний сервіс, компанія пропонує не тільки вигідну ціну при покупці апаратури для світлового шоу але і сервісне обслуговування в процесі експлуатації і що не маловажно це можливість підключення для першого запуску і навчання порядку його використання.

Унікальна можливість купити Зенітні прожектори по виправданій вартості в онлайн магазині музичного обладнання ЛюксПро з доставкою в будь-який куточок Києва. Также, подивіться Випромінювачі для шоу-лазерів таких брендів як: Shure, Alustage, D`ADDARIO. Каталог https://luxpro.ua/ виконає доставку в міста як: Запоріжжя, Житомир, Кременчук, а також ін. міста України.