Гітарні аксесуари

Музична творча діяльність - це безліч дрібних нюансів, выд яких залежить кінцевий успішний результат того чи іншого підприємства. Недостатньо придбати дорогу акустику, шикарні музичні інструменти. Всілякі захисні аксесуари для акустичних систем, тюнери, підлогові педалі для ефектів під час концерту - все це в сумі дає повну і ідеальну картину справжньою музичною діяльності. Інтернет-магазин LuxPRO пропонує своїм клієнтам величезний вибір моделей всіляких приладів, пристосувань для акустичних систем і музичних інструментів.

 

Медіатори і фурнітура: особливості та основні характеристики

Медіатор для гітариста - це головний друг і помічник під час репетицій і проведення концертів. Неможливо уявити собі більш чи менш комфортну гру на електрогітарі без медіатора. Інтернет-магазин LuxPRO пропонує найширший вибір медіаторів на будь-який смак. Також в каталозі ви зможете знайти і додаткову фурнітуру для медіаторів. Серед основних особливостей даного асортименту можна виділити наступні позиції:
  • представлены моделі медіаторів - розробка найвідоміших світових брендів, в каталозі ви знайдете моделі від відомих розробників, які обирають популярні рок-музиканти з усього світу;
  • медіатори в представлені в різних модельних варіантах, які відрізняються за матеріалом виготовлення: ви зможете знайти нейлонові медіатори, пластмасові медіатори, а також металеві медіатори;
  • всі медіатори продаються в зручних і економічних упаковках по кілька десяток штук;
  • фурнітура представлена в каталозі зручними тримачами, пеналами для медіаторів, тримач для медіатора дозволить не розгубити під час концерту необхідні моделі.

Медіатори і медіаторная фурнітура: особливості покупки в LuxPRO

В інтернет-магазині LuxPRO можна купити необхідні допоміжні музичні атрибути, без яких важко уявити діяльність професіонала. У нашому магазині акустики ціна на товари строго регулюється: ми показуємо вартість без будь-яких накруток. Замовити необхідну модель медіатора або фурнітури для медіаторів ви зможете на нашому сайті, скориставшись простою і зручною формою замовлення. Якщо залишилися незрозумілі  питання - звертайтеся до наших менеджерів за допомогою послуги «зворотний дзвінок».

Унікальна можливість підібрати і замовити Медіатори і фурнітура за вигідною вартістю в каталозі музичних інструментів https://luxpro.ua/ з доставкою по Києву і всій Україні. Также, Ви можете подивитися Струбцини для світлового обладнання таких брендів як: Bespeco, HP, Cordial. Електронний магазин LuxPRO привозить в міста як: Чернігів, Луцьк, Мелітополь і в будь-який регіон України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн