Стійки для комбіків

Прогулюючись Києвом або іншим великим містом, ми зрідка зустрічаємо бродячих артистів, які грають на гітарі, духових інструментах, клавішних інструментах типу синтезатор з незмінним атрибутом, комбопідсилювачем. В даному розділі зібрані найбільш вдалі моделі комбопідсилювачів, а в народі просто комбіків для акустики, гітар, клавішних інструментів. Найперші комбопідсилювачі були сконструйовані для гітар орієнтовно в 30-40-х роках 20 століття.

Стійки для комбіків: основні типи

На сьогоднішній день існує 2 типи комбіків для гітар. Перший - це комбінований підсилювач з електронною схемою підсилювача і акустичної системи в одному корпусі, а інший тип: підсилювач розташовується в іншому корпусі і комутується до акустики кабелем. Підсилювач - це голова, а акустична система називається кабінет.
 
Як правило, купуючи комбопідсилювач, постає питання купити стійку до нього а також необхідну комутацію, чохли, ремені, дроти, конектори а при бажанні і музичні інструменти. На нашому сайті ви знайдете все це обладнання, при необхідності ми зможемо зробити спец. рішення під індивідуальне ваше замовлення.
 

Інтернет-магазин LuxPRO: вигоди при замовленні

Отже, якщо ви задалися питанням придбати комбопідсилювач - рекомендуємо звернутися до наших менеджерів, які підберуть найбільш підходящий комбопідсилювач, який відповідає всім вашим вимогам, а програма знижок нашої компанії зробить покупку комбопідсилювача ще приємніше. Крім того, сервісний центр завжди допоможе у вирішенні проблем і буде допомагати в питаннях ремонту даного обладнання в разі потреби.

Ми рекомендуємо замовити Стійки для комбіків за нормальною ціною в онлайн каталозі музичних інструментів https://luxpro.ua/ з доставкою в будь-який куточок Києва. Также, Ви можете подивитися Петличні і наголовниє мікрофони таких брендів як: Showtec, HP, Magnat. Каталог LuxPRO доставить які проживають в містах: Харків, Житомир, Кременчук, а також в усі регіони України.