Акустичний кабель

Представлена в інтернет-магазині LuxPRO продукція має широкий спектр застосування. Ми пропонуємо клієнтам не тільки висококласні акустичні системи й музичні інструменти від найкращих брендових виробників, але також і допоміжні матеріали і атрибути, які значно покращують продуктивність роботи. Адже успіх творчої музичної діяльності і проведення різних заходів залежить не тільки від якісної техніки. Не менш важливим є використання надійних кабелів, всіляких пристосувань, роз'ємів і т.д. Саме такий модельний асортимент ви зможете зустріти на сторінках каталогу інтернет-магазину LuxPRO.

Акустичні кабелі: призначення продукції і основні технічні особливості і характеристики

Акустичний кабель в бухтах з легкістю дасть Вам можливість укласти кабель по всій довжині приміщення або працювати безпосередньо з котушкою. Який би Ви не вибрали провід у нас, він має прекрасні характеристики і відповідає своїми параметрами. Він дозволяє передавати сигнал навіть на великі відстані, він міцний і максимально зручний в експлуатації, при роботі з ним не виникає труднощів.

Акустичний кабель застосовується для підключення підсилювачів потужності низької частоти до акустичних систем. Провід на акустику буває двох видів: плоский і круглий і проводиться різних діаметрів проводу. Найбільш поширені перетину акустичних кабелів бувають 0.5мм., 0,75., 1мм., 1,5мм., 2,5мм., 4 мм. Якщо використовувати провід, який неправильно підібраний, і виявився меншого діаметра ніж необхідно, то в цьому випадки при відтворенні звукового контенту будуть виникати втрати, які в свою чергу призведуть до погіршення якості звуку. Щоб такого не відбувалося Вам потрібно зв'язатися наприклад з нашим сервісним відділом, фахівці LuxPRO підберуть необхідний кабель для Вашого обладнання.

Саме від правильно підібраного і якісного кабелю залежить безпосередньо все характеристики звуку. Вони покликані забезпечити зв'язок між різними підсилювачами потужності і системами сучасної акустики. Неякісний дріт може привести до всіляких втрат, що в свою чергу призводить до істотного погіршення всіх звукових характеристик. Також варто приділяти максимальну увагу розмірам кабельної продукції.

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує кожному клієнту найширший спектр вибору сучасної кабельної продукції акустичного типу:

• вся продукція виготовлена за кращими сучасними технологіями, які враховують всю специфіку сучасних акустичних систем та іншої звукової апаратури;
• конструкція акустичного кабелю настільки грамотно продумана, що правильно підібрана модель зможе звести нанівець всі можливі втрати при передачі звуку;
• кабелі представлені в широкій розмірній сітці, де кожен зможе підібрати собі модель виняткової якості саме для певної моделі акустичної техніки.

Кабелі на акустику від LuxPRO: мінімальна ціна за високоякісну продукцію

Інтернет-магазин LuxPRO цінує довіру кожного свого клієнта, а тому підбирає асортимент кабельної продукції в найширших модельних варіантах. У нас ви можете купити необхідну за розміром модель акустичного кабелю. Замовити товар кожен клієнт може з привабливими можливостями доставки. Доставку продукції ми здійснюємо максимально швидко, надійно і в точно вказаний при укладанні угоди термін.

Якщо Ви вирішили комутацію купити для ваших акустичних систем, рекомендуємо звертатися до фахівців нашого сервісного центру, які правильно підберуть для Вас необхідний акустичний кабель, виходячи з потужності Ваших акустичних систем і відстані від підсилювача до звукових колонок. Акустичні кабелю, як правило, підключаються до акустичних систем і підсилювачів потужності звукової частоти через затискачі або спікон. Купуючи аудіо кабель у компанії LuxPRO, Ви гарантовано отримуєте високоякісну продукцію і якісний рівень обслуговування по будь-яких технічних питань напрямки нашої компанії.

Ми пропонуємо вам купити Акустичний кабель по виправданій ціні в онлайн каталозі світлового обладнання ЛюксПро з доставкою в усі міста України. Также, дивіться Лампи галогенні студійні таких брендів як: Yamaha, Athletic, ParkAudio. Магазин LuxPRO виконає поставку клієнтам в міста: Одеса, Львів, Кропивницький, а також в будь-які регіони України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Колір зовнішньої ізоляції
Маркування жил