Акустичні стійки

В асортименті нашої компанії в розділі звукове обладнання кожна категорія підібрана виходячи з запитів наших клієнтів. Так акустичні системи йдуть на першому місці, тому що не один захід із звуковим супроводом не обходиться без колонок: активних або пасивних. Особливістю того чи іншого заходу або закладу обумовлює розміщення акустики по залу і відповідно кожна з них вимагає правильного кріплення на стійки.

Призначення і підбір стійок під колонки

Акустичні стійки це той атрибут, без якого не обходиться не один нічний клуб, ресторан а також професійний виконавець під час концертів і призначені для установки на них акустичних систем.
 
Стійки акустичні пропоновані в нашому асортименті:
 
  1. Стійка - перехідник (між сабвуфером і топом).
  2. Настінна стійка - кріплення.
  3. І найпопулярніша це акустична стійка у вигляді триноги.
  4. Аксесуари: Т образні поперечини, перехідники для установки колонки, стакани, чохли.
При підборі стійки для акустики головне необхідно врахувати - вага встановлюваної акустичної системи і умови монтажу. Великий вибір стійок для акустичних систем і гнучка цінова політика нашої компанії - ось що ми пропонуємо нашим клієнтам при покупці будь-якої стійки.
 
Для мобільних заходів та прокатних компаній незамінним атрибутом буде стійка акустична у вигляді триноги. Представляємо вашій увазі найбільш затребувані моделі: XP-260BK CRAFT, SS1 BIG і SS200BB Hercules. За своїми характеристиками це найбільш вдалі моделі акустичних стойек, які завжди доступні в нашому магазині.

Переваги покупки в інтернет магазині luxpro.com.ua

При виборі стійки під колонки ви завжди можете розраховувати на професіоналізм наших менеджерів а якщо вам потрібно встановити і монтажу вашої акустики ви можете звернутися в наш сервісний центр Lux Serviсe, який швидко і недорого вирішить любить проблему пов'язану з інсталяцією (монтажем) звукового обладнання а при необхідності і всього іншого обладнання представленого на нашому інтернет ресурсі LuxPRO.
 
Звертаємо Вашу увагу, що компанія LuxPRO працює по всій Україні. Купуючи у нас кріплення під колонки ми зможемо здійснити ДОСТАВКУ їх пересилкою зі свого міста зручним для Вас перевізником на вказаний вами відділенні або аж до ваших дверей або ви можете забрати її з офісу компанії. Оплату за обладнання ви можете здійснити зручним для вас способом зазначеним у розділі Оплата.

Унікальна можливість вибрати і купити Акустичні стійки з актуальної вартості в онлайн магазині звукового обладнання ЛюксПро з доставкою по Києву і всій Україні. Также, Ви можете переглянути Лінійні LED прожектори таких брендів як: BOSCH, Athletic, Showtec. Інтернет каталог https://luxpro.ua/ виконає доставку покупцям міст: Дніпродзержинськ, Івано-Франківськ, Бердянськ і в усі регіони України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн