Радіосистеми

Замість традиційного мікрофона, оснащеного шнуром для передачі звуку, все частіше застосовуються радіосистеми, що складаються з ресивера (приймача) і трансмітера (передавача). Використання радіосистеми забезпечує свободу пересування виступаючим, не обмежуючи можливості жестикуляції і активного руху.

Мікрофонна радіосистема

Найчастіше радіосистема є мікрофон зі вбудованим передавачем і приймач, який підключається до записуючого пристрою або на звукопідсилювач.

Різновиди радіосистем

Системи можуть бути цифровими або аналоговими, які, в свою чергу, поділяються на VHF- і UHF-системи, що визначає діапазон частот. Аналогові системи UHF відрізняються:
 • роботою в широкому частотному діапазоні;
 • відсутністю перешкод від телесигналів;
 • якістю прийому на великій відстані;
 • великою кількістю вільних частот.
Цифрові системи не вимагають стиснення і відновлення сигналів, мають широкий динамічний діапазон, серед переваг цифрових систем - можливість тонкої настройки, простота експлуатації.
 
Залежно від області застосування радіосистеми діляться на:
 • вокальні (використовуються для передачі людського голосу, будь то мова або вокал);
 • інструментальні (для передачі звуку музичних інструментів);
 • універсальні.
Щоб звільнити руки, мікрофон може бути головним, петличні, кліпсовой.
 
Система може мати один ресивер і кілька передавачів, що працюють в одному частотному діапазоні. Вибираючи обладнання, слід враховувати такі фактори, як:
 • спрямованість;
 • чутливість;
 • несприйнятливість до шумів і перешкод;
 • розмір діапазону частот;
 • простоту і зручність експлуатації.

Інтернет-магазин LuxPro - надійне обладнання за розумною ціною

Купити радіосистему або професійний радіомікрофон і ресивер за оптимальними цінами з доставкою в Харків, Львів, Дніпро і по всій Україні можна в інтернет-магазині LuxPro (Україна, Київ). Продаж радіомікрофонів, а також іншого акустичного обладнання в Києві та інших містах здійснюється при оформленні замовлення онлайн або по телефону, вказаному на сайті luxpro.ua.
 
Скільки коштує радіомікрофон, залежить від його технічних характеристик та інших параметрів, в тому числі - від підприємства-виготовлювача. Ціна хорошого радіо мікрофона не може бути занадто низькою, а щоб купити надійну радіосистему, потрібно врахувати безліч чинників. Безумовно варто вибирати професійні радіомікрофони та системи відомих, перевірених брендів, які представлені в інтернет-магазині LuxPro.

Надаємо можливість придбати Радіосистеми по виправданій вартості в каталозі музичного обладнання ЛюксПро з доставкою по Києву. Также, вибирайте Вбудовувані світильники таких брендів як: Wizard, B&C Speakers, QSC. Магазин https://luxpro.ua/ привезе жителям міст: Вінниця, Житомир, Кременчук і в інші міста України.

Фільтр
Вартість
 •  —  грн
Діапазон радіочастот
Радіодапазон
Радіосистеми з доставкою по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов`янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам`янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань