Дзеркальні кулі

У світ світлодіодів, коли на кожному кроці ми бачимо різноманітне led освітлення, не втрачають актуальності вихідці з 80х - дискотечні дзеркальні сфери. Приходячи в нічний клуб або просто на відкриту дискотеку ми часто бачимо в центрі залу дзеркальна куля або якщо стелі низькі то дзеркальну півсферу. Коли запалюються вогні пінспотов, дзеркальні кулі обертаючись запалюють весь зал маленькими світять точками, створюючи при цьому динамічність і яскравість ефекту.

Дзеркальні кулі: асортимент і вигоди покупки в інтернет магазині LuxPRO

Сьогодні куля дзеркальний можна зустріти не тільки в професійних закладах але і вдома в квартирах, заміських комплексах. Перш ніж купити дзеркальну сферу або півсферу рекомендуємо звернутися в нашу компанію, фахівці якої правильно підберуть потрібного розміру дзеркальну сферу а сервісний центр встановить і підключить до роботи.
 
Купити дзеркальну сферу можна як у нас в шоу-румі так і он лайн, ну а вибрати Ви можете представлені на нашому сайті торгові марки BIG | DC | M-Light | Showtec. Звертаємо Вашу увагу на кулі компанії DC - це українська компанія виробляє вручну дзеркальні вироби. Якість цих виробів набагато вище всіх аналогів, так що рекомендуємо підтримувати українського виробника не тільки з патріотизму, а й за якістю його товарів.
 
Ну а вигідність покупки дзеркальних сфер від LuxPRO це складова чотирьох чинників:
 
1) Ціна і можливість приємною знижки.
2) Гарантія від нашого сервісного центру Lux SERVICE з наявністю підтверджуючих паперів.
3) Форма оплати, яка адаптується під клієнта.
4) Швидкість доставки з бонусом у вигляді мінімального тарифу.

Гарантії від інтернет магазину LuxPRO

Ще пропонуємо звернути увагу на розділ НАШІ РОБОТИ, в якому ви поведіть нічний клуб СВРІ БАБУСЯ - переливається весь від дзеркальних зайчиків і створює відчуття свята з першого кроку зайшовши в приміщенні. У цьому клубі вони на кожному кроці і їх велика кількість тільки додає особливого шарму закладу.
 
Звертайтеся за професійними дзеркальними кулями в компанію професійного обладнання LuxPRO. Ми гарантуємо, що купивши дзеркальну сферу Ви отримаєте незабутнє світлове шоу!

Ми пропонуємо вибрати і купити Дзеркальні кулі за нормальною вартістю в інтернет каталозі звукового обладнання LuxPRO з доставкою в будь-який куточок Києва. Также, Ви можете купити Петличні і наголовниє мікрофони таких брендів як: BOSCH, Sky Sound, Acer. Каталог магазину ЛюксПро виконує доставку які проживають в регіонах: Суми, Кропивницький, Кременчук, а також ін. міста України.