Кабель Display Port HDMI Kramer

Кабель DisplayPort-HDMI бренду Kramer: замовити в каталозі LuxPRO

Робота сучасних цифрових пристроїв важко уявити без надійного кабельного підключення. Роз'єми з позолоченими контактами використовуються для обладнання різного класу: графічна карта, ноутбук, ТВ, проектор, монітор та інші пристрої з HDMI роз'ємом. Роз'єми мають досить високу стійкість до перегріву, але слід приділяти увагу на відповідність потенціалів між двома пристроями.
 
У каталозі інтернет-магазину LuxPRO представлена ​​лінійка оригінальних кабелів DisplayPort-HDMI. Фірмова продукція випускається з більш дорогих матеріалів з ізоляції. Такі моделі стійкі до нагрівання і не схильні до оплавлення. Користувачеві гарантована точність в передачі відео- і аудіосигналів. Кабелі DisplayPort-HDMI оснащені фіксуючим роз'ємом і стереоскопічним об'ємним режимом для найкращої роботи.

Купити кабель DisplayPort-HDMI в Києві і Україні з доставкою

Чому нас вибирають покупці зі всієї України:
 
1. Висока якість товару. Сертифікована продукція відповідає встановленим стандартам якості. Доступна гарантія від офіційного виробника.
2. Оперативність в обробці замовлення. Доставка товару по всій Україні в стислі терміни. Регулярно оновлюємо асортиментний ряд новими моделями.
3. Помірні ціни. Слідкуйте за регулярними акціями та спеціальними пропозиціями на нашому сайті.
4. Розширений асортимент. Вашій увазі представлені актуальні моделі роз'ємів всіх існуючих форматів для роботи професійного і призначеного для користувача устаткування.

Пропонуємо вибрати Кабель Display Port по виправданій вартості в онлайн магазині світлового обладнання LuxPRO з доставкою по Києву. Также, знайди Програмне забезпечення для лазерного шоу таких брендів як: FENDER, Remo, Osram. Каталог https://luxpro.ua/ реалізує доставку клієнтам в міста: Львів, Херсон, Чернігів, а також інші регіони України.

Фільтр
Виробник
Вартість
  •  —  грн
Країна - виробник
Колір
Особливості
Гарантія