Мультикорний кабель

В даному розділі пропонується до продажу мультикорний кабель купити або вже готовий мультикор. Якщо ви професіонал то наш мультикорний кабель дозволить зробити мультикор необхідної Вам довжини, він зручний, простий в експлуатації і забезпечує малу витік сигналу. Сучасні технології дозволили мінімізувати спотворення сигналу. Фахівці знають, щоб отримати приголомшливою чистоти звук і натуральний тональний баланс, важлива кожна деталь, Мультикорний кабель може в цьому допомогти. Мультикорний кабель готовий - це чудове поєднання класичних принципів побудови якісних кабелів і новітніх технологій.

Мультикорний кабелі: основне призначення

Сучасна акустика - річ багатофункціональна, надійна, здатна вивести всю творчу музичну діяльність на виключно новий рівень. Проте, недостатньо мати під рукою всього лише висококласну апаратуру. Успіх і продуктивність її використання залежить також від ряду факторів, серед яких - правильний підбір додаткових технічних атрибутів і продукції.
Мультикор - це група збалансованих кабелів, екранованих ліній в середині загальної екранованої оболонки і для підключення сигналів використовуються роз'єми типу XLR. Він використовується в якості додаткових комутаційних портів і як правило прокладається від рубки оператора до комутаційного блоку сцени разом з сигнальними звуковими і світловими проводами. З його допомогою відбувається підключення додаткового обладнання на сцені з подальшою передачею сигналу в рубку оператора (до мікшерного пульта), також мультикор може передавати додаткові сигнали з рубки оператора до сцени. До нього можна підключити таке обладнання як електронну гітару, музичний синтезатор, провідний мікрофон або базу від радіомікрофона, різні електронні музичні інструменти, DJ-обладнання та ін. Комутація мультикори здійснюється за допомогою роз'ємів типу XLR.
Інтернет-магазин LuxPRO є тією торговою точкою, де грамотно підібраний асортимент найнеобхідніших модельних варіантів всіляких аксесуарів на апаратуру акустичного типу. У нас представлені тільки кращі світові бренди і виробники, які гарантують високу якість кожної моделі товару.

Особливості модельного ряду мультикорний продукції

Організація музичного заходу, концерту не зможе обійтися без мультикорний кабелів. Саме такий тип кабелю забезпечує надійний зв'язок між рубкою звукооператора з тієї апаратурою, яка використовується на сцені. Мультикорний кабелі пов'язують всілякі музичні інструменти, звукові екрани та іншу апаратуру з акустичними системами в рубці.
Основний асортимент і особливості кабелів Мультикорний типу представлені в наступних позиціях:
• високоякісні матеріали виготовлення дозволяють використовувати такий тип кабелів протягом багатьох років: вони мають підвищену зносостійкість, стійкістю до напруг максимальної сили;
• кожна модель мультикорний кабелю обладнана панеллю з роз'ємами XLR типу, такі роз'єми є найпоширенішими в підключенні сучасних акустичних систем;
• мультикори також обладнані роз'ємами двох типів - мама і тато, що забезпечить ще більший комфорт використання з апаратурою різного виду і призначення.

Мультикори від LuxPRO: високоякісна продукція і мінімальна ціна

В інтернет-магазин LuxPRO представлена тільки сама ексклюзивна і високоякісна кабельна продукція. Кожен клієнт гарантовано може купити виняткові моделі мультикорів з високими технічними характеристиками. Замовити товар в нашому інтернет-магазині дуже просто. Для цього варто заповнити спеціальну форму електронного замовлення - зручну і інтуїтивно зрозумілу, що не займе у вас більше пари хвилин.
Також у великому асортименті готові кабелю мультикор фіксованої довжини від кращих світових виробників Klotz, Proel, Soundking, Roxtone і ін. Для вибору готового мультикори вам необхідно знати кількість каналів XLR - і каналів повернення XLR. При необхідності комутації вашого обладнання рекомендуємо звернутися в сервісний центр LuxService - фахівці якого оперативно, якісно і недорого проведуть роботи будь-якої складності.

У нас Ви зможете підібрати і замовити Мультикорний кабель по виправданій ціні в онлайн каталозі звукового обладнання ЛюксПро з доставкою в будь-який куточок Києва. Также, Ви можете переглянути Міні-лазери таких брендів як: BIG, Sky Sound, Mapex. Електронний магазин https://luxpro.ua/ виконає доставку клієнтам регіонів: Хмельницький, Біла Церква, Бердянськ і в ін. регіони України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Жили
Тип тракту (сигналу)
Гарантія