Оптоволоконний кабель DisplayPort

Оптоволоконний кабель DisplayPort - компактне рішення для висококласного підключення

DisplayPort - кабель для підключення комп'ютера фірми Apple, а також іншої техніки з підтримкою виходу Mini DisplayPort. Головна вимога до установки підключення - такий порт повинен бути пересувним до дисплея з виходом HDMI. За допомогою такого інтерфейсу можливо забезпечити якісний цифровий і звуковий сигнал для підключення аудіо системи. Роз'єм HDMI сьогодні повсюдно використовується у побутовій та професійній практиці, адже з його допомогою можливо створити дозвіл в режимі 4 К, HD і інші високоякісні формати.
 
У каталозі інтернет-магазину LuxPRO представлені популярні моделі DisplayPort кабелів. Кожна модель відповідає сучасним стандартам і оснащена захисним контуром.

Особливості роботи кабелю DisplayPort

1. Наявність фіксуючого DisplayPort роз'єму. Завдяки даному інтерфейсу збільшується функціональність будь-якого комп'ютерного пристрою для трансляції звукового або відео сигналу.
2. Високий ступінь захисту. Роз'єми HDMI визнані найбільш безпечними з точки зору захисту від несанкціонованого доступу. Персональні дані захищені зашифровані кодом від крадіжки.
3. Зручність. Можливо підібрати індивідуальну довжину від 0,9 до 18 метрів. Купівля такого кабелю пояснюється простотою в установці.

Купити кабель DisplayPort в Києві і Україні

В каталозі LuxPRO представлений каталог оригінальних DisplayPort. Які переваги доступні для наших покупців:
 
• приємні ціни і постійні акції. Робіть замовлення онлайн з максимальною економією і отримуйте продукцію фірмового класу;
• швидка доставка. Наші менеджери допоможуть оперативно обробити і доставити замовлення. Індивідуальний підхід гарантований;
• широкий асортимент. Ми регулярно оновлюємо асортимент актуальними моделями обладнання та аксесуарів для фахівців своєї сфери.

У нас можливо підібрати і замовити Оптоволоконний кабель DisplayPort за кращою вартістю в онлайн магазині світлового обладнання LuxPRO з доставкою в будь-який куточок Києва. Также, поглянь Периферія для мікшерів таких брендів як: Chauvet, Showtec, ETC. Каталог магазину https://luxpro.ua/ виконує доставку клієнтам в міста: Дніпропетровськ, Рівне, Кам`янець-Подільський, а також інші міста України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Колір
Особливості
Довжина кабелю