Мікрофонний кабель

Мікрофонний кабель в бухтах дуже зручний, простий в експлуатації, з ним ви зможете самостійно робити комутаційні шнури необхідної довжини. Перед тим як потрапити в виробництво все мікрофонні кабелю проходять довгий шлях моделювання на комп'ютері і експертних оцінок, тому їх в їх якості і надійності сумніватися не доводиться. Компанія Luxpro завжди готова запропонувати своїм клієнтів тільки найкращий мікрофонний кабель Klotz і PROEL і інших брендів.

Забезпечити себе максимально надійною і високоякісною апаратурою - ось бажання кожного музиканта, звукорежисера і тих людей, які займаються організацій заходів, пов'язаних з використанням такої техніки. Однак не менш важливим в даному питанні є підбір якісних додаткових атрибутів, які б забезпечували надійність і високу продуктивність.

Інтернет-магазин LuxPRO представляє вашій увазі широкий асортимент товарів від кращих виробників і світових брендів. Технічні характеристики всіх представлених додаткових аксесуарів до акустичних систем відповідають кращим і загальновизнаним європейським стандартам якості. 

Мікрофонні кабелі: особливості модельного асортименту і технічні характеристики

Кабелі на мікрофони дуже важливі з точки зору забезпечення високої якості звучання, надійності при використанні мікрофонної техніки. Саме правильно підібрані кабелі забезпечать комфорт у використанні мікрофонів в сучасних музичних заходах. В інтернет-магазині LuxPRO ви зможете знайти і купити відповідну саме для вашої мікрофонної апаратури модель кабелю з найширшого асортименту. Вся продукція, представлена в даному каталозі, відрізняється наступними характеристиками:
• всі мікрофонні кабелі відрізняються високою надійністю і якістю матеріалів виготовлення: ви можете бути впевнені, що такі кабелі не входять порвуться при найменшому контакті з різними об'єктами;
• максимально грамотно розроблена система ізоляції дозволяє без страху і ризику використовувати такі кабелю на будь-яких заходах: ніяких замикань системи, ніяких загорянь і інших неприємностей;
• ціна, зазначена на певній моделі мікрофонного кабелю, розрахована на один метр продукції: наші фахівці правильно відріжуть вам необхідну кількість кабелю, а в разі потреби зроблять пайку різних конекторів.

Кабелі для мікрофонів від LuxPRO: широкі можливості з товаром найвищої якості

Інтернет-магазин LuxPRO надає найширші можливості вибору додаткових атрибутів до акустики сучасного типу. Тільки у нас ви можете замовити необхідну модель мікрофонного кабелю. Для цього ви можете використовувати як електронну форму замовлення, так і зв'язок з нашими менеджерами та представниками компанії. Індивідуально під запит кожного клієнта наші фахівці сервісного центру Lux Service обріжуть і продадуть кабель по метру а при необхідності проведуть пайку необхідних конекторів. Перевірено за відгуками наших клієнтів, що комутація зроблена фахівцями нашого сервісного центру відрізняється високою якістю і прийнятними в ціновому діапазоні варіанті. Вибирайте кращих - компанію ЛЮКС ПРО. Сервіс LuxPRO - обслуговування класу люкс для кожного.

Даруємо можливість підібрати і замовити Мікрофонний кабель за доступною ціною в інтернет каталозі звукового обладнання ЛюксПро з доставкою по Україні. Также, замовляйте IP-системи оповіщення таких брендів як: Pioneer, Adeo, INTER-M. Інтернет магазин LuxPRO реалізує поставку які проживають в регіонах: Дніпропетровськ, Павлоград, Кам`янець-Подільський, а також в усі куточки України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Матеріал ізоляції