Програмне забезпечення

 • Незважаючи на наявність широкого асортименту акустичної техніки для всіляких маніпуляцій зі звуком, будь-який музикант все одно не може обійтися від якісних програм, які дозволяють з найбільшим комфортом працювати в даній сфері діяльності. Програмне забезпечення різної функціональної спрямованості покликане забезпечити музиканта всім необхідним арсеналом для якісної обробки, запису та інших звукових операцій.
 • Програмне звукове забезпечення: основні різновиди та їх особливості

  Комп'ютерні програми, представлені в даному розділі каталогу від інтернет-магазину LuxPro, забезпечать музиканта або ді-джея, звукорежисера або композитора всім необхідним інструментарієм для вільного і якісного творчості. Серед основних програм, які допоможуть вам забезпечити собі комфорт звуковий роботи, можна виділити наступні:
   
  • програмне забезпечення для запису і обробки звуку Kinetic 2 ідеально підійде для діджеїв і музикантів, які починають свою професійну діяльність. Програма має досить зрозумілий інтерфейс, працює за принципом комбінування семплів, що дозволить в мінімальні терміни оволодіти всією необхідною функціональністю;
  • програмне забезпечення Sonar 8 - справжня знахідка для всіх професійно займаються музикою: вдала функціональність, гнучкий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс;
  • програма Live 9 - основна рушійна сила роботи будь-якої студії звукозапису: ідеальна сумісність з будь-акустичної апаратурою, багатофункціональність і простота використання.

  Програмне забезпечення для запису і обробки звуку: ліцензійні версії за найнижчими цінами

  Інтернет-магазин LuxPro пропонує кожному початківцю і професійного ді-джею або музикантові купити необхідну програму для запису і обробки звуку, яка стане основним полігоном творчості. Ми пропонуємо тільки якісне і ліцензійне програмне забезпечення, ціна на яке дуже демократична - без будь-яких накруток. Замовити доставку в будь-яку точку країни ви можете в будь-який момент, яку ми здійснимо швидко і своєчасно. Також ви можете оплатити товар за куплену версію програми будь-яким зручним способом - готівковим або безготівковим розрахунком за допомогою будь-якої банківської карти.

Доставка по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ , Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань.