Альти

Смичкові інструменти на сьогоднішній день набирають все більшої популярності. Актуальність скрипок, альтів, віолончелей в сучасній музиці пояснюється зростанням популярності класичних мотивів в сучасних композиціях. Поряд з роялем смичкові інструменти - є найвідомішими і вважаються класикою. Інтернет-магазин LuxPRO надає всі можливості для придбання класичних смичкових інструментів найвищої якості від кращих брендів і виробників зі світовим ім'ям.

Альти: модельні особливості асортименту і характеристики

Відмінність альта від скрипки полягає, в основному, в розмірних варіантах того і іншого інструменту: альт трохи більше за габаритами, ніж скрипка. Тому використання такого інструменту - справа дорослої людини, так як потрібна сила для утримання альта. І ще одна особливості: альт налаштований на квінту нижче, ніж скрипкові інструменти. Основні особливості альтів в інтернет-магазині LuxPRO зводяться до наступних позицій:
 
  • всі представлені моделі альтів виготовлені вручну: справжні майстри виготовляють кожен інструмент власними руками, не вдаючись до використання машин;
  • альти продаються зі спеціальним подарунком від виробників: кожен може купити альт в комплекті зі спеціальним кейсом для безпечного транспортування інструменту;
  • смичок для скрипки також поставляється в комплекті з кожною моделлю альта;
  • чудовий звук забезпечує деревина, з якої виготовлені альти: для виробництва корпусу альта береться за основу ялина, а гриф виготовляється з клена;
  • спеціальне лакове покриття альтів забезпечуює більшу чіткість і якість тембрів, забезпечує виняткову звучання справжнього класичного інструменту.

Альти від інтернет-магазину LuxPRO: мінімальна ціна за високоякісний інструмент

Інтернет-магазин LuxPRO є тим місцем, де здійснюються мрії як початківців, так і професіоналів. Саме наш магазин музичних інструментів надає найширший асортимент як сучасних моделей, так і класичних. Замовити підходящу для вас модель смичкового інструменту (альта) можна за допомогою цілодобової електронної форми прийому замовлення - простий і інтуїтивно зрозумілий. Якщо ви хочете дізнатися більше про якусь конкретну моделі альта, радимо звернутися до наших фахівців.

У нас Ви зможете вибрати і замовити Альти за нормальною ціною в онлайн каталозі музичних інструментів https://luxpro.ua/ з доставкою в будь-який куточок Києва та України. Также, замовте підвісні мікрофони таких брендів як: Dell, Cover, Zildjian. Каталог https://luxpro.ua/ привозить покупцям в: Полтава, Чернігів, Біла Церква і в ін. регіони України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Країна - виробник
Верхня дека
Нижня дека
Обечайка
Гарантія