Шоу-лазери ILS

Анімаційні лазери ILS це потужні від 1 і більше 21 Вт лазерні шоу-системи дозволяють проектувати за допомогою ПО для лазерного шоу анімаційні малюнки і слова. Вони мають вбудовану плату пам'яті на якій на заводі прошиваються велика кількість програм.

 

Хто хоча б раз побував на вечірці або концерті улюбленої групи, де щосили використовувалися світлові ефекти, той назавжди запам'ятає ці непередавані відчуття від того, що відбувається. Дійсно, сучасна лазерна техніка дозволяє створити в будь-якому приміщенні атмосферу справжньої казки, справжнього паралельного світу. Інтернет-магазин LuxPRO робить все можливе, щоб забезпечити власників сучасних нічних клубів, ресторанів, концертних майданчиків, організаторів всіляких заходів високоякісної лазерною технікою. Ми кожен день розширюємо асортимент пропонованої продукції, тому в каталозі ви зможете знайти виняткові модельні новинки.

Анімаційні лазери ILS: основні особливості модельного ряду і технічні характеристики

Шоу лазери ILS є новітнє покоління світлової техніки, яка здатна на справжні чудеса. За допомогою спеціальної системи техніка здатна створювати анімацію на стінах, стелі, підлозі, здатна викреслювати різні слова, малювати дивні малюнки - і все яскраво, динамічно і незабутньо для відвідувачів.
 
В інтернет-магазині LuxPRO ви зможете знайти найширший асортимент лазерів для створення лазерного шоу на дискотеках з наступними характеристиками:
 
• управління апаратурою проводиться максимально комфортно: в системі передбачається як автоматичний режим управління, так і управління за допомогою спеціально вбудованого мікрофону;
• шоу лазери ISL для створення лазерного шоу в клубах мають внутрішню пам'ять, яка дозволяє записувати вже заздалегідь створені програми і включати їх під час заходу;
• виробник подібних лазерних установок гарантує максимально довгий термін експлуатації, так як всі елементи лазерів мають підвищену зносостійкість.

Лазери для анімації від LuxPRO: прекрасна пропозиція для незабутнього свята

Інтернет-магазин LuxPRO забезпечує всім організаторам сучасних концертів чи інших заходів високоякісної анімаційної лазерною технікою від кращих виробників. Купити необхідний товар ви можете у нас з можливістю доставки апаратуру в будь-яку точку країни. Замовити відповідну особисто для вас модель можна на нашому сайті: для вас завжди працює спеціальна форма електронного замовлення.

Даруємо можливість купити Шоу-лазери ILS по виправданій ціні в онлайн каталозі музичних інструментів ЛюксПро з доставкою в усі міста України. Также, дивіться Сцени для концертів таких брендів як: FENDER, TAMA, IMG Stage Line. Каталог магазину LuxPRO виробляє доставку жителям міст: Дніпропетровськ, Львів, Чернівці, а також інші куточки України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Країна - виробник
Колір
Потужність