Світлофільтри

Прожектори є елементами освітлення, які часто використовуються на вечірках, танцполах, шоу, концертах, у фотостудії і на театральній сцені. Такі пристрої мають спеціальні світлофільтри.

Світлофільтри

Це оптичні пристосування зі скла або пластику, які пропускають світло з певною довжиною хвиль і забарвлюють його в різні кольори. Кольорові фільтри можуть мати інтерференційне покриття, яке не впливає на яскравість світлового потоку.
 
Світлофільтри можна зустріти в формі смуг, рулонів плівки, пластин. Вони випускаються круглої форми, можуть бути вже частиною прожектора, а іноді необхідно самостійно закріплювати їх за допомогою утримувача. Крім цього, світлофільтри використовують на лінзових прожекторах, парблайзерах, Скролери. Фільтри виробляються за технологіями, які дають можливість довго зберігати термостійкість, довговічність і міцність матеріалу. Вони призначені як для стаціонарного обладнання, так і для пристроїв з ручним керуванням.
 

Класифікація та особливості

Світлофільтри можуть вибірково блокувати промені одного діапазону, пропускаючи всі інші. Вони діляться на довгохвильові, короткохвильові і смугові. Смуга пропускання світла має певну ширину. Перехід між смугами буває чітко вираженим або поступовим. Фільтри бувають червоні, жовті, бурштинові, сині, зелені і т.д. Кожен з них створює певну атмосферу під час заходу, наповнюючи приміщення або площа відповідним настроєм.
 
Довгохвильової фільтр складається зі скла, передає довгі ультрафіолетові і інфрачервоні хвилі. Він відрізняється гострим нахилом (краєм), який ділить хвилю навпіл. Короткохвильові фільтри пропускають ті види хвиль, які знаходяться в області видимості. Смугові моделі передають хвилі тільки певного (заданого) діапазону. Це може бути комбінована з двох інших видів модель, що має різну ширину.
 
Всі фільтри також бувають або поглинають, або дихроїчними. Для абсорбуючих моделей у виробництві часто використовують органічні і неорганічні складові, крім скла. Пластикові фільтри нерідко можуть проводитися у вигляді гель-фільтрів шляхом додавання в матеріал поликарбонатов або акрилу. Такі вироби коштують значно дешевше. Діхроічние (що відображають або тонкоплівкові) моделі проводяться за допомогою оптичних покриттів. Вони відображають одні промені і пропускають інші за рахунок наявності декількох шарів відображення. Монохромні фільтри пропускають, в основному, лише один колір.

Світлофільтри в інтернет-магазині luxpro.ua

Пропонуємо вам купити кольоровий світлофільтр в інтернет-магазині luxpro.ua. У нас можна знайти і рулонні плівкові фільтри, і пластикові. Якщо необхідна допомога у виборі, консультанти магазину допоможуть знайти правильне рішення. Також є широкий асортимент прожекторів, в комплекті з якими можна придбати світлофільтри, якщо вони не вбудовані виробником в модель. На сайті регулярно проводяться акції, діють знижки. Є можливість доставки необхідного обладнання за вказаною вами адресою в найстисліші терміни. Доставка здійснюється декількома транспортними службами на вибір покупця.

У нас можливо підібрати Світлофільтри за вигідною ціною в магазині звукового обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою в будь-який куточок України. Также, вибирайте звукові сплітера таких брендів як: Pioneer, Athletic, Maxtone. Онлайн магазин ЛюксПро виконає доставку в міста як: Миколаїв, Херсон, Черкаси, а також в усі куточки України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн