Струбцини для світлового обладнання

Світлові прилади пропоновані нашим інтернет-магазином дають можливість зробити сцену і виступ на ньому артиста яскравим і ефектним. Для їх підвісу застосовуються різні варіанти ферм, стійок і струбцин, яку Ви можете підібрати виходячи з кількості світлового обладнання, його ваги і призначенням. Стійки для світлових приладів, які представлені на нашому сайті, відрізняються своєю якістю, лояльної ціною і розрізняються між собою в особливостях своєї конструкції.

Струбцини для світлового обладнання: види кріплень і рекомендації по вибору від LuxPRO

Стійка для світлового обладнання, оснащена поперечиною Т-подібного типу, відноситься до найпоширеніших і часто вживаними, тк вони дуже мобільні і важать відносно небагато. При цьому, коли вони складені, Т образна стійка має невелику довжину і зручна при транспортуванні а в деякі моделі оснащені спеціальною телескопічною системою, що дозволяють піднімати на різну висоту. П - образна стійка для світлових приладів також мають масу плюсів: легко збирається, не велика вартість і мобільністю в розміщенні. Т і П - образні стійки для світлових приладів призначені для створення сценічного освітлення, і Ви завжди зможете вибрати необхідну стійку для світлового обладнання.
 
Окремо хочемо відзначити про струбцинах, які ви можете вибрати в нашому інтернет-магазині по самим прийнятними цінами. В асортименті який широко представлений у нас на сайті і безпосередньо в магазині ви знайдете різноманітні кріплення по ширині захоплення від 20 мм до 60 мм, різної форми і різного кріплення. Також струбцини відрізняються в 1 чергу по можливості підвісу на них певної ваги апаратів. Рекомендуємо перед покупкою тієї чи іншої струбцини проконсультуватися з нашими фахівцями сервісного центру, які мають великий досвід в інсталяціях і порекомендують оптимальне кріплення для підвісу світло-звукового обладнання.
 
Заходячи на будь-який масштабний шоу уявлення, на якому представлено світлове шоу обладнання ми волею не волею зустрічаємо кріплення для їх фіксації і підвісу. Ці кріплення називаються струбцини і мають різноманітну форму у вигляді гака або повно загарбного затиску. Для того щоб вибрати необхідний затиск, ви повинні правильно підібрати потрібний аксесуар. Іноді ці кріплення йдуть вже в комплекті з необхідним обладнанням, тому Вам знадобиться тільки їх правильно інсталювати і провести страховку.
 
Струбцини це елемент дозволяє кріпити світлове обладнання на стійки або ферми. Металевий гак як правило складається з декількох частин, одна з яких рама і рухливий елемент з затискачем для фіксації. Пропоновані в нашому магазині струбцини відрізняються за розміром і функціоналом. При підборі необхідної того чи іншого кріплення необхідно знати умови монтажу, діаметр (ширину) стійки або ферми і звичайно ж вага світлового апарату. Не правильно розрахувавши ці складові можна просто розбити апарат і що ще гірше при цьому можуть постраждати люди, що знаходяться під ними. Тому рекомендуємо звернути вашу увагу на питання страховки світло-звукового обладнання і жорсткості зчіпки обладнання з усіма вузлами сцени і комутації.

Переваги роботи з інтернет-магазином LuxPRO

Наша компанія LuxPRO це згуртований колектив професіоналів своєї справи, у на с ви можете отримати весь комплекс виконуваних завдань від поставки та інсталяції обладнанні, сервісної підтримки в подальшому, тому рекомендуємо купувати наші струбцини а інсталяцію довірити нашому сервісному центру Lux SERVICE. Наша програма лояльності зробить покупку струбцин та й усього необхідного для шоу обладнання значно дешевше, вигідніше і зручніше для Вас.
 
Для зручності в підборі і виборі необхідного аксесуара з правого боку розташований зручний фільтр продукції, завдяки якому ви можете вибрати той чи інший бренд American Audio, BIG, Emiter-S, Free Color, Kool Sound, Light Studio, Soundking а також задати ціновий діапазон на який розрахований ваш бюджет. Ну а стійку або ферму на яку ви плануєте провести підвіс освітлювальних приладів ви можете вибрати і замовити в сусідньому розділі Ферми, Сцени, Подіум.
 
Ви ще думаєте де струбцину купити? Приходьте в наш шоу-рум - великий асортимент товару чекає прямо в виставковому залі а досвідчені консультанти допоможуть у вашому виборі правильно розрахувати всі нюанси і забезпечити найкращий результат!

Ми пропонуємо вам вибрати і придбати Струбцини для світлового обладнання за нормальною вартістю в магазині музичного обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою в будь-який куточок Києва та України. Также, Ви можете обрати звукові прожектори таких брендів як: Uniview, QSC, ECLER. Магазин https://luxpro.ua/ виконує доставку покупцям в: Київ, Черкаси, Дніпродзержинськ, а також ін. регіони України.