Підвісні мікрофони

Не пропустіть можливість вибрати і купити підвісну мікрофон в інтернет-магазині LuxPRO! Пропонуємо десятки високоякісних моделей від кращих європейських виробників. Мікрофони такого типу - затребуване обладнання, що використовується переважно в театрах, для озвучення хорових виконавців, ансамблів і т.д. Простота використання, висока якість передачі сигналу, хороші функціональні можливості - все це інноваційні мікрофони підвісного типу.

Підвісні мікрофони: особливості та переваги

Основне призначення такого типу обладнання - використання в театральних постановках, під час співу хорів, виступів різних ансамблів для ефективного озвучування. Під час виступів великої кількості виконавців дуже важко домогтися якісної озвучення. Використання кожною людиною окремого радіомікрофона не представляється можливим через перешкоди, що виникають при одночасному використанні декількох моделей. Підвісні мікрофони - сучасний і надійний вихід з такої ситуації.
 
Головна особливість таких моделей - їх кардиоидная спрямованість звучання. Це означає, що мікрофон «відловлює» звуки, що йдуть тільки спереду і трохи з боків. До звуків, що йдуть ззаду такі мікрофони байдужі. Для хорових, театральних виступів це найбільш оптимальні умови для досягнення хорошої якості звучання.
 
А ось ще кілька переваг використання мікрофонів підвісного типу:
 
• невеликі за габаритами, компактні моделі прекрасно вписуються в інтер'єр, залишаючись практично непоміченими. Саме тому їх універсально використовують не тільки в театральних і хорових виступах, а й в залах суду, конференц-залах та ін .;
• надійність кожної моделі забезпечує спеціальний утримувач, виготовлений з металевого дроту. Таке кріплення забезпечує обладнанню чітку і правильну орієнтацію в просторі. Деякі моделі додатково оснащуються вітрової захистом, тому їх актуально застосовувати на відкритих майданчиках;
• численні характеристики (чутливість, діапазон частот, показник опору) дозволять підібрати модель, актуальну для конкретного використання.
 
Крім того, деякі моделі оснащуються додатковим підсилювачем, який покращує якість звучання.

Підвісні мікрофони в інтернет-магазині LuxPRO

Наш інтернет-магазин пропонує широкий брендовий асортимент мікрофонів підвісного типу. У каталозі представлені відомі світові виробники - Shure, AKG, Takstar, Samson і багато інших. Це відмінні звукові рішення, що відрізняються хорошими функціональними і технічними якостями. Надійні кріплення дозволяють більш універсально, безпечно використовувати моделі.
 
Купуйте підвісні мікрофони в LuxPRO за дуже доступною ціною в Україні. Ми гарантуємо надійність, якість, довговічність купленого устаткування. Будь-яку модель ми готові доставити до вашого міста по Україні.

Ми рекомендуємо Вам підібрати і придбати Підвісні мікрофони за найкращою ціною в інтернет каталозі музичних інструментів LuxPRO з доставкою в усі регіони України. Также, замов Караоке AST таких брендів як: Panasonic, Casio, Maxtone. Інтернет магазин https://luxpro.ua/ реалізує поставку клієнтам міст: Запоріжжя, Миколаїв, Полтава і в будь-який куточок України.