Проектори Canon

Проекційне обладнання Canon

Компанія Canon широко відома як виробник високоякісної фототехніки. Якщо говорити про ринок професійного інсталяційного обладнання, то бренд на ньому з'явився не дуже давно. При цьому розроблені на платформі LCoS проекційні рішення від Кенон вже активно використовуються в багатьох інвестпроекти.
 
Виробництво проекційних лінз з використанням методики LCoS компанія запустила в 1990 році. Випуск лінз - цілком логічний крок для компанії, яка виробляє якісні об'єктиви.
 
Переваги LCoS-технології:
  • обладнання має високий коефіцієнт корисної наповнення робочої області матриці;
  • розташування елементів на охолоджуючої підкладці гарантує захист LCoS-чіпа від потужного випромінювання;
  • дозвіл набагато вище, ніж у DPL і LCD;
  • передача кольору більш контрастна в порівнянні з ЛСД, а чорний колір відрізняється своєю глибиною;
  • короткий час реакції кристалів LCoS-матриці.

Особливості оптики проекційних пристроїв

Завдяки асферичним лінз і справжньою низькодисперсійного оптиці можна домогтися глибокої різкості, поліпшеною фокусування на всій поверхні екрана, а також отримати можливість проектування на неоднорідних поверхнях. Якісний об'єктив - гарантія відсутності хроматичної аберації.
 
У пристроях 4К є можливість виконати периферичний фокусування. Ця функція необхідна для вигнутих екранів. Проектори цієї серії важать менше 20 кг і належать до найбільш компактним в світі.
 
У лінійці обладнання є короткофокусним пристрій (WUX450ST). Його унікальна особливість полягає в складній лінзі і відсутності зума. Лінза проектора рухлива і може значно зрушуватися по вертикалі. При цьому зображення залишається чітким, фокусування не втрачається. Устаткування, завдяки перерахованих функцій, можна встановлювати внизу під столом - направляти картинку вгору, або під стелею - направляти зображення вниз.

Де купити в Україні проектор Canon за хорошою ціною

Відвідавши сайт luxpro.ua, Ви зможете підібрати пристрій для проекцій, що відповідає необхідним вимогам. Для зручності при пошуку відповідного товару можна скористатися фільтром. Тим самим Ви відразу виключіть обладнання, яке не відповідає необхідним критеріям.
 
Звертаємо увагу на те, що у компанії LuxPRO є свій сервісний центр, в якому надаються послуги з ремонту та діагностиці обладнання.

Пропонуємо Вам придбати Проектори Canon за доступною ціною в магазині музичних інструментів LuxPRO з доставкою в усі міста України. Также, знайди інструментальні мікрофони таких брендів як: Lenovo, Uniview, Zoom. Електронний каталог LuxPRO привезе жителям міст: Маріуполь, Чернігів, Хмельницький, а також ін. регіони України.