Ручні екрани

Проекційна техніка нового покоління значно полегшує життя для проведення заходів різного типу: робочих доповідей, проведення навчальних семінарів і лекцій, занять іноземними мовами в групах, проведення тренінгів різного характеру і т.д. Там, де необхідно наочне уявлення відтворюється інформації, проектор - найголовніший помічник. Однак наявність одного лише якісного проектора недостатньо. Важливу роль відіграє проекторний екран, який дає найбільш точну і чітку картинку.

Екран для проектора з ручним механізмом: особливості конструкції і характеристики

На сьогоднішній день існує безліч різновидів проекторних екранів, які відрізняються в основному своєю конструкцією і механізмом. Існують моторизовані моделі, екранне полотно яких автоматично висувається, а також ручні екрани, конструкція яких передбачає самостійне висунення полотна за допомогою спеціальної ручки.
 
Ціна на ручні екранні механізми значно нижче, ніж моторизовані. Однак особливості конструкції таких моделей не завжди дозволяють їх встановити в необхідному місці. Але, в принципі, ручні екрани - це оптимальний варіант для проведення частих заходів, такі моделі можна легко переносити з приміщення в приміщення.
 
Серед основних переваг, якими володіє екран настінний для проектора з ручним механізмом, можна виділити наступні:
 
• високоякісне полотно, яке дозволяє переглядати відео, картинки у високій якості, всі мультимедійні елементи відображаються на такому полотні чітко і точно;
• формат ручних екранних механізмів може бути двох видів - 4: 3 і 16: 9, кожен користувач вибирає необхідний для особистих цілей форматний варіант настінного екрану;
• діагоналі проекторних екранів з ручним механізмом можуть коливатися і досягати більше 150 дюймів, таку характеристику кожен покупець також обирає самостійно, виходячи з особистих потреб.

Ручні настінні екрани: висока надійність і точність відтворення

Замовити і купити екран з ручним механізмів ви можете в нашому інтернет-магазині. Інтернет-магазин LuxPRO гарантує кожному клієнту високу якість наданої продукції, вигідні умови доставки та оплати товару.

 

Ми пропонуємо придбати Ручні екрани за доступною ціною в онлайн магазині музичних інструментів https://luxpro.ua/ з доставкою в будь-який куточок України. Также, Ви можете купити лампові стробоскопи таких брендів як: Neutrik, Uniview, IMG Stage Line. Магазин ЛюксПро реалізовує доставку покупцям в регіонах: Кропивницький, Нікополь, Кам`янець-Подільський, а також ін. куточки України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Формат екрану