Екрани відео проекційні Adeo

Починаючи говорити про компанії Adeo і їх продукції, а саме проекційних екранах, варто відразу підкреслити, що її вважають однією з провідних у своїй справі. Вони є лідерами на європейському ринку за кількістю і якістю профільних продажів. Екрани Adeo мають вельми стандарний формат екранів: 4: 3 і 16: 9, крім однієї серії, яка випущенна з нестандарт розміром екрану: 1.89: 1, що означає, що при звичайній проекції картинки на екран будуть залишатися залишкові білі поля, пояснюючи звичайною мовою , видима область, або як по іншому її називають, робоча область екрану буде трохи більше стандарту, що власне не страшно.

Класифікація екранів для проектора Adeo

Екрани для проектора від компанії Adeo діляться на такі типи:
 
• Ручні екрани;
• Натяжні на рамі;
• Моторизовані з дистанційним управлінням (ДУ);
• Моторизовані вбудовуються з ДУ;
• Полотно з бічними розтяжками.
 
Продукція виробляється з якісних і міцних матеріалів, за цим стежать провідні фахівці компанії. Ретельно стежать і відсівають небажані вади, адже навіть через найменшої помилки ефект від продукту псується, а значить, він не буде в подальшому затребуваний на ринку покупців.
 
Всі клієнти часто стикаються з проблемою вибору проектора і екрана до нього. Як правильно вибрати екран? Який з екранів краще? А як їх правильно встановити? Ці та багато-багато інших питань наші менеджери так часто чують, адже лише одиниці знають точно, чого хочуть. Вибір дуже великий і різноманітний, а що підійде конкретно вам, можуть підказати наші менеджера, попередньо уточнивши з вами ряд питання.

Переваги замовлення проекційного обладнання в інтернет-магазині LuxPRO

Якщо ви раптом стикаєтеся з проблемою установки і експлуатації екрану для проектора, вам зможуть в цьому допомогти наші хлопці з сервісного центру, які провели вже не одну інсталяцію. Покажуть і розкажуть як правильно користуватися і експлуатувати товар, для того що б збільшити його довгостроковість роботи.
 
Звернувшись в нашу компанію ви не пошкодуєте, адже отримаєте максимально доступну інформацію по екрану, який вас цікавить, менеджера зможуть підібрати проектор і кріплення під нього. У нас дуже широкий спектр послуг, який ми готові вам надати, починаючи від багатьох варіацій оплати до персональної знижки при ПЕРШОЇ ж покупці, за нашою програмою лояльності. Ми зможемо провести доставку в будь-який куточок України.

Ми рекомендуємо Вам замовити Екрани відео проекційні Adeo по актуальній ціні в онлайн каталозі світлового обладнання LuxPRO з доставкою в будь-який куточок Києва та України. Также, вибирай радіомікрофони таких брендів як: ROCKBAG, Chauvet, HP. Онлайн каталог ЛюксПро виконує доставку жителям регіонів: Львів, Херсон, Кременчук, а також в усі міста України.