Моторизовані вбудовані екрани з проводовим керуванням

 • Для того щоб ваша доповідь або презентація товару пройшли успішно, необхідно якісно підготувати програмне та технічне забезпечення, за допомогою якого буде здійснюватися захід. Незамінним технічним обладнанням в таких випадках виступає мультимедійний проектор, який дає максимально точне відтворення на великий екран, щоб чітко і наочно надати слухачам основні тези виступу, презентації.
 • Вбудовувані проекторні екрани: основне призначення

  Однак особливості планування приміщення, його архітектурні особливості іноді не дозволяють максимально точно відтворити за допомогою проектора необхідну мультимедійну інформацію. У таких випадках найчастіше використовуються спеціальні моделі проекторних екранів, наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент таких моделей, ціна на які - максимально демкоратічние.
   
  Однією з основних різновидів таких екранів є моторизовані вбудовуються екрани з проводовим керуванням, які дозволяють підвішувати їх на будь-якій стіні і таким чином викорінити проблему неякісного відображення проектора. Особливості конструкції такого настінного екрану в тому, що він компактно встановлюється на стіну у вигляді довгастого блоку. Сам екран при необхідності висувається за допомогою автоматичного механізму при натисканні на спеціальну кнопку. Тобто така конструкція дозволяє використовувати екран у випадках поведінки заходи, а в іншому - це залишається звичайним муром, сам блок проектора практично непомітний.

  Особливості та технічні характеристики вбудованих екранів для проекторів

  Екран настінний для проектора можна описати наступними характеристиками, які включають кілька позицій:
   
  • максимально компактні розміри, що дозволяють встановити блок екрану прямо під стелю, під час невикористання екрану такий блок не муляє очі, залишається майже непомітним;
  • формат представлених екранів для проекторів - 16: 9, що забезпечує чітку і широкоформатний картинку для перегляду навіть самого маленького шрифту, невеликих за розміром картинок;
  • на багатьох екранах розробники встановлюють кут перегляду в сорок градусів, що дозволить комфортно переглядати інформацію навіть в широких аудиторіях і приміщеннях.
   
  У нашому інтернет-магазині ви зможете купити екран і замовити товар з можливістю комфортної доставки і зручної оплати - будь-яким способом, який буде зручний клієнтові.
Фільтр
Ціна
 •  —  грн
Формат екрану

Доставка по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ , Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань.