Світлодіодні LED лампи

 • Це популярний і економний тип джерел світла, що працює за рахунок світлодіодних напівпровідників. Такі лампи споживають в 8 разів менше електроенергії, ніж традиційні лампочки і майже в 1,5 рази менше, ніж енергозберігаючі. Вони не випромінюють ультрафіолет, а значить, їх світло безпечний для людських очей.

 • LED - не перегрівається. Так влаштована технологія, що лампа не видає ніякого тепла. Це дозволяє розширити її область застосування. У сучасному дизайні такі типи освітлення вбудовують в дерев'яні, тканинні і паперові конструкції. Важливим моментом є те, що в них не містяться шкідливі речовини. Разом з тим, виробники створили досить міцний корпус, який може гарантувати неповреждаемость лампи навіть при падінні.

  Як вибрати LED лампи: параметри для підбору, перевагу по яскравості

  Сьогодні, майже кожен приблизно уявляють собі яскравість освітлення звичайної лампи розжарювання. І купуючи лампочки, ми часто звикли робити упор саме на потужність. Лампі LED споживає менше потужності, ніж звична нам лампочка, тому, щоб вибрати лампу LED аналогічної яскравості лампи розжарювання, ми склали порівняльну таблицю.
   
  Параметри вибору по потужності (W):
   
  Лампа розжарювання LED
  25                                      3
  40                                      5
  60                                      8
  75                                    10
  100                                 112
   
  Визначившись з яскравістю, варто звернути увагу на такий параметр, як світловий потік. Від нього залежить, яке місце зможе висвітлити лампа. Чим вище показник (Lm), тим, звичайно і краще. Колір вихідного світла - визначає якого відтінку буде колір видавати лампа. Так, при показники 2700 Кальвін світло буде жовтуватий, звичний нам в традиційних лампах. 3500 К - світліший колір, 4000-5000 К - біле світіння. Лампи більше цього показника характеризуються холодним відтінком. Для будинку краще використовувати лампи з низьким показником, для магазинів і зовнішнього освітлення - з великим.
   
  Зручність цих ламп складається і в тому, що виробники, як правило вказують і термін служби виробу. Гарантія роботи його часто досягає і 5 років. Цей параметр набагато вище, ніж у звичайних енергозберігаючих лампах.

  Замовте в інтернет магазині LuxPRO

  Ми надаємо своїм споживачам широкий вибір світлодіодних ламп за прийнятними цінами. Ви можете купити / замовити товар в нашому інтернет-магазині всього за кілька легких "кліка". У нас ви підберете товар на ваш смак і потреби, не піклуючись про такий параметр, як ціна. Лампи різних форм, під різні типи "гнізд". Є лампи з акумулятором і без.
Фільтр

Доставка по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ , Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань.