Архітектурні прожектори

Архітектурне освітлення - поширене явище, особливо в великих містах. Магазини, торгово-розважальні центри, кінотеатри, бізнес-центри, школи та медичні заклади, університети і банки, пам'ятники архітектури, парки і сквери, меморіали - список, де потрібне якісне освітлення, можна продовжувати до нескінченності. Архітектурні прожектори вирішують це проблему максимально надійно. Вони мають прекрасний запас потужності, а також гнучку регулювання за допомогою додаткових DMX пристроїв. Прожектори для будівель - краще рішення надійного, яскравого і оригінального світла для будь-якого типу будівель.

Особливості висвітлення будівель і споруд

Архітектурні прожектори - важливе обладнання для освітлення будівель, різних споруд. Вони забезпечують важливі інсталяційні рішення як в дизайнерському, так і в практичному плані. Архітектурне освітлення застосовується в різних сферах, особливо в рекламних кампаніях.
 
Освітлювальні прилади застосовуються для підсвічування різних рекламних стендів, плакатів, білбордів. Торгово-розважальні центри використовують світло для залучення відвідувачів оригінальними кольоровими інсталяціями. Застосовуються прилади й для освітлення пам'яток архітектури, бізнес-центрів, житлових багатоповерхівок і приватних будинків.
 
Перевага прожекторів для архітектурного освітлення - в можливості не тільки застосовувати їх як практичний атрибут (підсвічувати в темний час доби), але також створювати оригінальні дизайнерські інсталяції.
 
Прилади працюють з декількома квітами, які управляються спеціальними контролерами. До речі, управління має на увазі установку інтенсивності освітлення, яскравості променів, колірних комбінацій і інші параметри.
 
Як пристрої для управління можуть використовуватися спеціальні приймально-передавачі або DMX контролери для створення унікальних архітектурно-світлових інсталяцій. Більшість прожекторів працюють по найпоширенішому стандарту DMX512. Підключення контролерів і передавачів дозволяє виставляти найважливіші параметри в роботі освітлювальної техніки.

Асортимент інтернет-магазину LuxPRO

Наш онлайн-магазин освітлювальних приладів пропонує широкий брендовий асортимент прожекторів для архітектури, купити які ви зможете за доступною ціною.
 
Переваги нашої продукції незаперечні:
 
  • якісний вихідний світло, що досягається надійними технічними та конструктивними рішеннями;
  • прожектори не накопичувалася у внутрішній конструкції конденсат, що передбачає більш тривалий термін експлуатації;
  • для виготовлення світильників використовуються якісні, зносостійкі матеріали, які також запобігають негативний вплив ультрафіолетових променів (алюміній, нержавіюча сталь, загартоване скло);
  • корпуси виготовлені в міцних конструкціях з оригінальним, продуманим дизайном.
Найбільш популярні виробники, актуальні на сучасне ринку, - компанії BIG, Nightsun, Light Studio та інші.

У нас Ви можете вибрати Архітектурні прожектори за вигідною ціною в каталозі звукового обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою по Україні. Также, замов Світлодіодні LED прожектори таких брендів як: RCF, Athletic, Audio-Technica. Інтернет магазин ЛюксПро виробляє доставку клієнтам в міста: Одеса, Вінниця, Біла Церква, а також ін. куточки України.

Фільтр
Виробник
Вартість
  •  —  грн
Система управління
Потужність приладу
Потужність одного світлодіода
Ступінь захисту
Кольори світлодіода
Ефекти