Барабанні палички

Постійні музичні пошуки професіоналів не обмежуються тільки пошуком потрібних нот, ритму та інших речей, що лежать в площині натхнення. Професійний музикант також з неменшим натхненням шукає нові рішення в своєму акустичному обладнанні, нові інструменти, а також додаткові атрибути. Інтернет-магазин LuxPRO пропонує найширший асортимент товарних моделей акустичних систем, музичних інструментів, а також захисних аксесуарів. Зокрема в каталозі нашого інтернет-магазину ви знайдете широкий вибір продукції для барабанщиків.

Барабанні палички: основні характеристики і особливості продукції

Барабанні палички для гри на ударних інструментах є наріжним каменем для такої гри. Адже саме за допомогою паличок видобувається звук, тому від їх якості залежить якість барабанної гри загалом. В інтернет-магазині LuxPRO в величезному асортименті представлені палички для барабанів від всесвітньо відомих виробників. Тут ви знайдете моделі, які використовують найпопулярніші світові барабанщики. Серед основних особливостей асортименту можна виділити наступні позиції:
 
  • всі моделі паличок виготовлені з високоякісних і натуральних деревних порід, один з найпоширеніших - це деревина граб, яка відрізняється максимальною міцністю, легкістю під час гри;
  • в каталозі барабанних паличок кожен музикант зможе вибрати певну дизайнерську модель: серед паличок є модель натурального деревного кольору, є палички, пофарбовані в оранжевий, червоний, синій та інші кольори;
  • конструкція паличок максимально продумана розробниками: витягнутий з їх допомогою барабанний звук виходить виразним, різким - саме таким, який потрібен для справжніх рокових композицій.

Палички на барабан від LuxPRO: прекрасні пропозиції покупки

В інтернет-магазині LuxPRO кожен барабанщик зможе купити необхідну модель барабанних паличок за найнижчою вартістю. Ціна на барабанні палички регулюється максимально демократично. Замовити доставку товару в своє місто ви можете з гарантією своєчасного відправлення товару нашими менеджерами. За всіх питаннях можна зв'язатися з нашими фахівцями: послуга «зворотний дзвінок» доступна на сайті нашого інтернет-магазину.

Рекомендуємо вибрати і замовити Барабанні палички по виправданій ціні в інтернет магазині світлового обладнання LuxPRO з доставкою по Києву і всій Україні. Также, замовляйте Ланцюгові талі, лебідки таких брендів як: Soundking, Mapex, DiMarzio. Каталог ЛюксПро привозить які проживають в регіонах: Житомир, Мелітополь, Ужгород, а також інші куточки України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн